Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

DRUHÁ SÉRIE ONLINE ŠACHOVÝCH TURNAJŮ DOMEČKU VLAŠIM ZAHÁJENA!

Po krátké odmlce se šachisté dohodli s ředitelkou MěDDM Vlašim Pavlou Homolkovou a připravili druhou sérii Online šachových turnajů Domečku Vlašim.  Pořadatelé Petr Havelka ze Sedlčan ve fukckci hlavního rozhodčího a Já jsme se rozhodli, po zkušenostech z první série, zapracovali na nových pravidlech. 

Děti hrají ve dvou skupinách. V první se zapojují šachisté ročníků narození 2009 až ročníků 2004 a kategorii mladších hrají děti ročníků narození 2010 a mladší. Z každé kategorie vítěz získá pohár, medaili a diplom. Stejně jako minule bude každé kolo zpestřeno vyhlášením mimořádných odměn. Všechny ceny rozvezeme nebo jinak rozpošleme obvyklým způsobem po ukončení celé série.

První kolo proběhlo v sobotu 16.1.2021. Přihlásilo se 74 šachistů. V kategorii starších hrálo 42 dětí a v kategorii mladších hrálo 32 dětí. Z domácích šachistů hrálo celkem 16 dětí z kroužků MěDDM, a to mladších 7 a starších 9.

Kategorii starších žáků vyhrál domácí Štěpán Filip s plným počtem bodů, ale sám ví, že ho doprovázelo veliké štěstí, následoval ho domácí Míša Stein s 5,5 body a třetí místo uhrála Amálka Zádrapová ze Vsetína s 5 body.

Kategorii mladších žáků vyhrál Bruno Topenčík se 6,5 body z Čelákovice a i druhé místo náleží šachistovi z Čelákovic, a to Jáchymu Fadrnému, který uhrál 6 bodů, k naší radosti třetí příčka patří našemu Danielu Zemanovi, který uhrál 5,5 bodu a jen o půl bodu méně dosáhla na čtvrtém místě Terezka Slavíková.

Všem vítězům gratulujeme, všem šachistům děkujeme za účast, jistě si pěkně zahráli. Děkujeme také všem, kteří psali maily a děkovali za to, že takovéto turnaje pro děti v době covidu pořádáme a stále je držíme v bdělosti, aby si vše, co se v kroužcích naučili, stále opakovali. Dík náleží právě Domečku a jeho vedení, že financuje pořadatele a cenový fond.

Další kolo se odehraje 23.1.2021.Lukáš Filip

 

publikováno 18.1.2021