Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 399
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Odkazy

Rozvrhy kroužků

MěDDM / Kroužky / Rozvrhy kroužků

2021/2022

SÁL

HUDEBNÍ KLUB

POČÍTAČOVÝ KLUB

ZASEDACÍ MÍSTNOST

PONDĚLÍ

9.00-10.00 cvič. mam. s dětmi Váňová

10.00-11.00 cvič.mam. s dětmi od 16.měsíců – Váňová M.

15.00-15.45 sportík 3-6 let Řepíková , Švingr J.

16.00-17.00 tancování s Míšou 4-7let – Špidrová M.

17.00-19.00 judo 5-18let Hoffmann J, Malušek J.

19.15-20.30 Jumping pro dospělé - Pavelková P.

17.00-18.00 tancování s Míšou 8-12 let- Špidrová

18.00 -19.30 Africké tance – pí.ČLupná

10.00-11.00 seznámení s počítačem – Babková J.

16.00-18.00 – 3D tisk – Jurů M.

15.00-18.45 hra na flétnu

Trachta

ÚTERÝ

9.00-10.30 jóga – Polanecká D., Dominová A.

11.00-12.30 ZŠ Březinská

16.00-17.00 pohybové aktivity 5-7let Lajdová J.

17.00-18.00 strettdance 8-15let – Sahulová A.

18.00-19.00 strettdance 8-15 let- Sahulová A.

Flowin - Potančoková

15.30 -17.00

17.00-18.00 jóga pro děti 7-12let

18.00-19.00 jóga pro děti12-18let Račanská, Jeřábková

Internet

14.30 – 17.00 řečová cvičení-

Míková M.,Homolková P.

16.00-17.30 drátování

17.30-19.00 háčkování

Myšková

STŘEDA

10.00 -11.00 cvič. mam. s dětmi 2018 -Burdová M.

14.45-15.30 sportík 3-6 let ŘepíkováM., Vondrušková N.

17.00 -17.45 zumba 4- 6let –Bednářová M.

17.45-18.45 zumba 11 – 18 let – Bednářová M.

19.15 –20.30jumping pro dospělé – Čechová I.

10.00-11.00 – cvičení mam.s dětmi 2019

Pavelková H.

17.00-19.00 judo 5-18let Hoffmann J. Malušek J.

13.00-16.15 klavír –Svoboda J.

16.30 – 17.30kytara začátečníci

Pospíšil,

17.45-18.45kytara pokr. Pospíšil M. ,Král M.

14.00-17.00 řečová

cvičení – Míková M.,Homolková P.

ČTVRTEK

9.00-10.00 cvičení diabetiků

10.00-13.30 ZŠ Březinská

16.00-17.00 jumping děti Pavelková P.

17.00-18.00 zumba 7-10let-Bednářová M.

19.00-20.00 Flowin - Potančoková

 

17.00 – 18.30 jóga – Zákostelná

 

15.00-16.30 Hravá dopravní výchova – zima Rajmanová,

17.00-18.00 Deskové hry-

Zajíček L.

15.00-17.00 hra na flétnu - Trachta

PÁTEK

14.00-15.00 dramatický kroužek – Procházková R.

15.00-16.00 rytmika a gymnastika 8-12 let Slaninová T., Mašková

16.00-17.00 Cheer Dance Team 11-18let Králová P.

17.00 -18.30 sebeobrana – Hirst, Hlavička

18.30– 19.30 Flowin Potančoková P.

neděle 17.00-19.00Potan.

14.00- 15.00 ANJ - hravou formou pro malé děti – Babka D.

15.00-16.00Cheer Dance Team 6-10let Králová P., Králová

Sobota – 8.00 – 9.00 cvičení pro ženy-– Sahulová I.Streetdance

13.00-18.30 hra na klavír harmoniku – Svoboda J.


 

 

 

2021/2022

KERAMIKA

MODELÁŘSKÁ

DĚTSKÁ KLUBOVNA

PONDĚLÍ

 

8.00-11.00 keramika – dospělí Vránová

14.30-15.30 keramika 5-8 let Musilová T.

15.30-16.15 výtvarný - Horálková B.

16.15-17.00 výtvarný - Horálková B.

 

 

15.00-15.30 AJ M. Nováková - začátečníci

15.30-16.00 Aj. M. Nováková -začátečníci

16.15-18.00 šikovní nezbedníčci3-6let – Váňová M. Klusáková J.

ÚTERÝ

14.00-15.00 Keramika pro nejmenší 5-8let

Musilová T.

15.00-16.00 Keramika – Babková J.6-8let

16.00-17.30 kresba – Opavová L.

 

8.00-13.00 cvičení malých dětí (SP)

 

STŘEDA

9.00-11.00 keramika – dospělí

14.00 -15.30 Keramika děti 11 -15let – Babková

17.00-19.00 ruční práce- Mrkvová S.

15.00-18.00 letecko-modelářský (od 10.let) – Vencel , Říha

8.00-13.00 cvičení malých dětí (SP)

15.00-16.30 rybářský 1x/14

dní –lich týden – Partyka, Jindrák

ČTVRTEK

14.00-15.15 keramika 8-11 let Musilová T.



 

8.00-13.00 cvičení malých dětí (SP)

PÁTEK

15.00-16.00 Myslivci –Slavatová N. Slavata D.

14.00 – 16.00 Plastikové modelářství a lodní modelářství – Čech

15.00-16.00 hra na kytaru – Babka D.

16.00-17.00 hra na kytaru - Babka D.

17.00-18.30 astronomie, fyzika a počítače – Král P. –

 

 

 

 

2021/2022

TELOCVIČNA SÍDLIŠTĚ

TĚLOCVIČNA VORLINA

OSTATNÍ

PONDĚLÍ

15.30 -16.30 stolní tenis ZŠ Sídliště Bayerová, Pytlík

17.00 – 18.30 fotbal

13.00 – 14.00 sportovní hry – 1.těloc. Smržová, Blahoušová 3.-5.tř.

15.00-17.00 šampión – Kolanda M., Holánek M.

17.00-18.00 volejbal 14 – 18let - Cinerová +Vilimovská

18.00 -20.00 volejbal dospělí Zajíček

 

15.00-17.30 šachy Pravonín

15.00-16.45 stolní tenis 2 - Šopová, Jírová

12.00-14.00 ZŠ Vorlina - keramika Bucharová, Fáčková

13.00-19.00 tenis – Slavík

14.30-15.30 a 15.45-17.00 plavání – E.Dvořáková

17.00-18.00 aquagymnastika pro seniory - Hybšová

16.00-17.30 atletika st. – venku Groček

17.00-18.00 in-line – ZŠ Vorlina, ovál venku -Hejná

16.30-18.30 střelecký – Krejča Z., Kahoun

ÚTERÝ

16.30-18.30 atletika tělocvična mladší

Lupačová E.

15.45 – 16.45 florbal 10-15let – Babický Jan, tělocvična gymnázium

13.00-19.00 tenis - Slavík

13.30-15.00 šachy Pravonín

15.00-16.45 stolní tenis – Šopová, Jírová

16.00 –18.00 hasiči star.lichý 1x14dní,Kolman

17.00-19.00 atletika ml. –venku od 6let Lupačová E.

16.00-17.30 atletika st. Venku Groček

STŘEDA

17.30-19.00 fotbal

15.00-17.00 šampión – Holanek, Kolanda

 

17.00-18.00 volejbal 11-13 let Vilimovská

+ Cinerová

 

12.45-13.30 country tance – Dobíhalová R.

13.30-15.00 šachy Pravonín , tenis – Slavík

14.00-16.00 3D tisk ZŠ Vorlina – Jurů Martin

15.00-16.45 stolní tenis 2- Šopová, Jírová

15.00-16.30 deskové hry -Pravonín

16.30-18.30 střelecký Krejča, Kahoun

17.00-18.30 badminton děti – Spartak- Zajíček

16.00-18.00 aquagymnastika pro seniory- Hybšová

ČTVRTEK

15.30-16.30 stolní tenis ZŠ Sídliště Bayerová,Pytlík

16.00-18.00 atletika mladší Přibylová A.

16.00 – 18.00 atletika starší Groček ( v zimě)

16.00-18.00 šampión 4-5let – Holánek, Kolanda

18.00-19.00 šampión 6-8 let – Holánek,Kolanda


 

13.00-19.00 tenis – Slavík O.

12.00-13.30správně mluvit ZŠ Vorlina

9.00-11.00 Pravonín – šachová školička

15.00-16.45 stolní tenis 2 – Šopová, Jírová

14.30-15.30tvořivé hraní - Jeništová Filipová

16.00-17.30 atletika st. Přibylová Jadamusová,Groček

17.00-19.00 atletika ml. Lupačová, Rafflová,Doubková

16.00-18.00hasiči,hasičky ml.od 4 let Kolman,Petržálková,Kňavová

15.00-16.00Hravá dopravní výchova – dopr.hřiště (lichý týden 1x14dní)

15.30-16.30 vaření v prostorách ZŠ Vorlina

PÁTEK


 
 

13.45 – 15.30 volejbal – Loulová, Davisová, Früblingová

16.00 – 18.00 atletika starší Groček ( v zimě)

13.00-19.00 Tenis – Slavík O.

11.45-12.30 county tance mladší a starší– Dobíhalová

13.30-15.00 šachy Pravonín,15.00-16.30deskové hry

14.00 – 15.00 Plavání 9-15let - plavci i neplavci1/14dní Šopová – sudý týden

 

 

 

 

 

 

PLATBY PŘES ÚČET

 

NÁVOD K ZAPLACENÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021:

Kroužky se od 1.9.2018 platí zásadně na běžný účet (jen ve výjimečných případech hotově)

Číslo účtu: 35 – 322240349/0800

Variabilním symbolem bude datum narození vašeho dítěte (DDMMRRRR)

Do zprávy pro příjemce vypište: JMÉNO A PŘÍJMENÍ DÍTĚTE A NÁZEV KROUŽKU

Částka: ………………………… (dle přihlášky)

Do kanceláře MěDDM donesete vyplněnou přihlášku a obdržíte tento podklad k zaplacení.

Kroužky se platí se jednotlivě, tzn. 1 dítě = 1 přihláška = 1 platba. Nelze sčítat děti a ani kroužky.

 

NÁVOD K ZAPLACENÍ AKCE (TÁBOR, DIVADLO ..) PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021:

Akce se platí na běžný účet.

 

Číslo účtu: 20036 – 322240349/0800

Variabilním symbolem bude datum narození vašeho dítěte (DDMMRRRR)

Do zprávy pro příjemce vypište: JMÉNO A PŘÍJMENÍ DÍTĚTE A NÁZEV AKCE

Částka: ………………………… 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

 

DOKUMENTY