Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

Z Dolních Kralovic děti z Domečku dovezly 3 medaile

Z Dolních Kralovic děti z Domečku dovezly 3 medaile

Čtvrté kolo Regionální žákovské ligy v šachu se konalo 23.11.2019 v prostorách Základní školy v Dolních Kralovice a pořadatelem byla Šachová škola STAMAT.

Do Dolních Kralovic se sjelo 95 šachistů, v áčku tradičně 16 nejlepších, v béčku 40 dětí a v céčku pak 39 šachistů. Áčko hrálo v prvním patře v družině ve velice pěkném prostředí. Šéfoval jim Standa Vávra. Z našich kroužků hráli a končili na 5. místě Štěpán Filip, na 6. Filip Vopálka a na 7. Jan Veselý a následoval je Ondřej Hrabě z Vlašimi a všichni uhráli 2,5 (resp. 10) bodu. Vítězem 4. kola RŽL se stal David Hampl z Říčan s 12 body, druhé místo obsadil z pořadatelské ŠŠ Stamat Michael Stein s 11 body a stejně bodů uhrál i třetí Jan Síleš z Říčan.

Děti z druhých dvou kategorií hrály v jídelně, kde byl provozován kiosek. Turnaj "B" vyhrál, jistě k velké radosti pořadatelů, Dalibor Křivánek z pořádající ŠŠ Stamat s 8,5 body, před naším (MěDDM Vlašim) Františkem Jelínkem, který si do bodového hodnocení připsal o bod méně, doufáme, že se Fanda "chytne", neboť ten už by měl hrát trvale v áčku! Stejně bodů zaznamenal i třetí v pořadí Matyáš Jouja ze Zvole, a to 7,5 bodu. Na 6. místě skončil Filip Kůra (7 bodů), podal sice lepší výkon než minule, ale i on už by měl hrát o skupinu výše. Daniel Zeman skončil se 6 body na 15. místě, oproti nasazení si o 4 příčky polepšil, se dvěma dvanáctistovkami remizoval a dvě dokonce porazil - hezký výkon. Nedařilo se Adamu Slavíkovi, který uhrál 5,5 bodu a skončil až na 21. místě (startovní 6.), Michal Škaryd podal slabý výkon, jen 4 body a 37. příčka (startovní 24.). Z Vlašimi dále startovali: Lukáš Machyán 29. místo 5 bodů (startovní 10., z kroužku Anežky Vlkové - na domácí půdě se mu nedařilo) a Eliška Helebrandová, která uzavírala výsledkovou listinu se 3 body.

Turnaj "C" vyhrál Marek Stránský z Velkých Popovic, druhé místo obsadil Michal Blahoš ze ŠŠ Stamat - oba uhráli 6 bodů. Třetí příčku obsadil Matěj Zeman ze Sedlčan, který uhrál 5,5 bodu. Hned za ním s 5 body se umístil Tomáš Zeman z našich kroužků, který odehrál velmi hezký turnaj. Pochválit musím i našeho Jakuba Čápa za zisk 4 bodů a za pěkné 10. místo. Až bude Jakub poslouchat trenéra a bude dělat rošádu, bude to ještě lepší! Radost mi udělala děvčata, která pro náš klub přiváží dvě medaile. První místo v tomto turnaji obsadila Eliška Škarydová 5 bodů (celkově 8. místo), druhá z dívek skončila Lenka Šťastná (celkově na 14. místě se 4 body. Nelinka Hejná se umístila na 33. místě - uhrála 2 body. Velice nás těší, že Tomáš Zeman a Eliška Škarydová si uhráli 4. výkonnostní třídu. Srdečně blahopřejeme.

Děkuji rodičům a trenérům za doprovod a dopravu dětí na turnaj. Děkuji pořadatelům za uspořádání RŽL a i za poháry pro vítěze jednotlivých turnajů, za diplomy pro všechny medailisty a za drobné ceny pro všechny.

Příští RŽL se bude konat v Říčanech 21.12.2019.

Zaznamenala: Marie Filipová

https://www.mddmvlasim.cz/fotogalerie-21/z-dolnich-kralovic-deti-z-domecku-dovezly-3-med-1

publikováno 25.11.2019