Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

VLAŠIMSKÁ VIDLIČKA 2.9.2023 A ZÁBAVA PRO DĚTI

VLAŠIMSKÁ VIDLIČKA 2.9.2023 A ZÁBAVA PRO DĚTI

Vedení Městského domu dětí a mládeže ve Vlašimi převzalo úkol, a to zajištění zábavy pro děti, které přijdou s rodiči na celoměstskou akci Vlašimská vidlička.

Rozhodli jsme se akci pojmout i jako náborovou a po celé dlouhé odpoledne informovali rodiče o našich kroužcích, rozdávali přihlášky, které mnozí vyplňovali na místě a dostalo se jim podrobných informací o chodu kroužků na Domečku.

Pro zajištění zábavy pro děti jsme využili spolupráce s Šachovým klubem z.s., Pravonín, který má ve svém vlastnictví celou řadu pomůcek pro zábavu dětí. Vypomohli nám všichni táborníci a vedoucí šachových kroužků a Tvořílků z Pravonína. Měli jsme 7 stanovišť a děti si vybíraly zábavu podle svého vkusu. Rozložené šachové soupravy byly stále obsazené, rovněž tak velké plastové šachy, které pořídil Domeček, také. Plno bylo na všech dalších aktivitách, jako Člověče, nezlob se!, piškvorky, shazování plechovek, házení s plavacími kruhy, házedla všech druhů, bowling, psychomotorické padáky, kde se zapojili i rodiče, přeskakování obručí, prolézání tunelů, slalom s míčem, přeskakování překážek, různé slalomy, přenášení pinkponkových míčků na vařečce, skákání v pytlích, skákání na gymnastických míčích, skákání přes švihadla, skákání gumy, skákání v tunýlcích, chůze na chůdách, chůze v dřevěných lyžích, v bigfrootu, chůze na kostkách, házení míčků do házecích panelů, házení kroužků na házecí panely, hra minigolfu, žonglování s talíři, cvičení s gymnastickou stuhou, velký zájem byl o bublinkování (pro zajímavost spotřebovali jsme více jak 30 litrů kapaliny na tvorbu bublin), přetahování lanem probíhalo po celé odpoledne a i zde se zapojovali rodiče a spousta dalších činností. Nabídka pro děti nebyla nijak organizovaná, každý si našel zábavu, která ho bavila. Stanoviště byla stále plně obsazená. Pro děti Domeček nakoupil bezlepkové gumové bonbónky, které dostávaly za splněných úkolů. Úplně neplánovaně jsme nafoukli pro děti asi 200 balonků. S balonky jsme počítali jen na upoutávku našich stanů, ale kdosi je zahlédl v tašce a požádal o nafouknutí a už to „jelo!“. Balonky byly ekologické, tak neudělají v přírodě žádný nepořádek.

Doslova v obležení byl stan, kde děvčata z Domečku, po celou dobu konání akce, malovala zdarma obličeje dětí. Jejich výtvory byly nádherné.

Děkuji touto cestou za finanční podporu Domečku Vlašim, především paní ředitelce Pavle Homolkové, děkuji všem, kdož pomohli při organizování a aktivní účasti na místě samém za to, že věnovali tolik volného času na prezentaci Domečku Vlašim.

Věříme, že byli všichni spokojeni. Mnoho poděkování jsme obdrželi už i na místě v zámeckém parku a zaznamenali jsme i telefonická poděkování. Tedy spokojenost s tím, že jsme mohli přispět ke zdárnému průběhu Vlašimské vidličky 2023.

Marie Filipová

https://www.mddmvlasim.cz/index.asp?redakcePreview=ok&menu=1830&language=1&record=45436

https://www.mddmvlasim.cz/index.asp?redakcePreview=ok&menu=1830&language=1&record=45434

publikováno 4.9.2023