Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

VÍTĚZSTVÍ 2. KOLA 2. SÉRIE ONLINE ŠACHOVÉ LIGY TURNAJE DOMEČKU VLAŠIM PUTUJE DO ZVOLE!

VÍTĚZSTVÍ 2. KOLA 2. SÉRIE ONLINE ŠACHOVÉ LIGY TURNAJE DOMEČKU VLAŠIM PUTUJE DO ZVOLE! (xls 49,50 kB)

Do druhého kola se 23. ledna 2021 přihlásilo zase velké množství šachistů – 63! V kategorii starších hrálo 34 šachistů. Kategorii vyhrál Filip Čermák ze Zvole s 6 body ze 7 možných a na druhém místě se umístil náš Štěpán Filip, který uhrál jen o půl bodu méně, tedy 5,5 bodu. Třetí místo putuje do OAZY Praha díky Patriku Kohmovi, který zaznamenal také 5,5 bodu. První obdrží pohár, medaili a diplom, druzí dva pak medaile a diplomy.

V kategorii mladších žáků hrálo 29 dětí. Pohár, medaili a diplom si uhrál Jindřich Trejbal z Velvar, který uhrál výborných 6,5 bodu ze 7 možných. Druhé a třetí místo, honorované medailí a diplomem putuje do Brodců. Druhý skončil Jiří Petrášek se 6 body a třetí pak Bořivoj Antoš.

Mimořádnou kategorii, vyhlášenou pro toto kolo, bylo vyhlášení nejlepších tří dívek z turnajů „A“ a „B“, které za své výkony obdrží medaile a diplomy. V kategorii starších žáků byla nejlepší Laura Sehnoutková z Říčan (celkově 4. místo), která uhrála 5 bodů, druhou nejlepší dívkou byla naše Kamila Steinová (celkově 10. místo) se 4 body a třetí příčku obsadila Alice Zelenková (celkově 16. místo) z Říčan s 3,5 body. V kategorii mladších žáků první místo obsadila naše Tereza Slavíková (celkově 4. místo), která uhrála 5 bodů. Druhé místo míří do Peček k Anně Vlasákové (celkově 13. místo), která uhrála 4 body. Třetí místo obsadila domácí Lucie Brixí (celkově 15. místo). Lucka uhrála 3,5 bodu.

Turnaj probíhal plynule, bez problémů a zveme vás všechny na 3. kolo, které proběhne 30.1.2021 od 9.00 hodin. Upozorňuji na mimořádnou tipovací soutěž. Tipnou si můžete celkový počet remíz z turnajů „A“ a „B“. Tipovací soutěž začne 25.1.2021 na webu: sachypravonin.webnode.cz v článku. Zúčastnit se může jen šachista, který se bude účastnit turnaje. Nejpřesnější tipér bude odměněn věcnou cenou.

Lukáš Filip

publikováno 25.1.2021