Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

Vánoční vystoupení Cheer Dance Team

Vánoční vystoupení Cheer Dance Team

Dne 18. 12. 2022 se v prostorách tělocvičny ZŠ Sídliště konalo Vánoční vystoupení dívek z taneční skupiny Cheer Dance Team (Domeček Vlašim). Představení se stalo příjemným zpestřením poslední adventní neděle, dívky vystoupily se 14 sestavami, které se od začátku školního roku naučily.

Podívat se přišlo mnoho rodičů, příbuzných i přátel, celkem více než sto diváků, kterým patří velký dík, že nás touto formou přišli podpořit. Ale ten největší dík samozřejmě míří k dívkám samotným, které pilně trénovaly, což se na kvalitě vystoupení projevilo!

Cheer Dance Team se může pochlubit již dlouholetou tradicí i mnoha úspěchy na úrovni různých soutěží a vystoupení. Ostatně přijít se na nás podívat můžete kdykoliv i Vy – vystupovat budeme mimo jiné na Májových slavnostech! Mnoho našich videí je také možno shlédnout na adrese https://www.youtube.com/@petrakralova2581/playlists.

Kroužek je rozdělen do dvou věkových kategorií, tréninky probíhají každý pátek od 17h pro kategorii mladší, od 18h pro kategorii starší. Ačkoliv nyní kroužek navštěvuje kolem 40 dívek, rády vždy přivítáme jakékoliv nové členky!

Mimo to se letos vrací covidem přerušený letní příměstský tábor přidružený ke kroužku Cheer Dance Team, na který se však může přihlásit i kdokoliv další! Již 6. ročník, tentokrát s tématem Harry Potter, se bude konat v termínu od 17. do 21. 7. a jeho náplní nebude pouze tanec, ale i mnoho jiných sportovních a tvořivých aktivit. V případě zájmu jsou v Domečku k dispozici přihlášky, případně volejte na číslo 722 122 030.

Petra Králová & Eliška Králová, Domeček Vlašim

publikováno 13.2.2023