Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

Třetí online šachový turnaj Domečku Vlašim

Výsledková listina (xls 50,00 kB)

Další ze série online šachových turnajů je za námi. Třetí turnaj proběhl v sobotu 21.11.2020 opět v šachové herně chess.com. Na této internetové stránce už je zaregistrováno několik šachistů a šachistek, kteří hrají jednotlivé zápasy i mimo turnaje. Každý z šachistů si na portálu vymyslel originální přezdívku, pod kterou je prezentován. Tentokrát se turnaje zúčastnilo 58 šachistů, jednalo se opět o krásný počet. Účast na turnajů nás pořád mile překvapuje, a proto si pro šachisty připravujeme i nějaké speciální turnaje, aby bylo o co hrát a turnaje je bavili.

Tento turnaj se lišil od jiných tím, že zde byli vyhodnoceni šachisté, kteří nepatří pod žádný klub. Pohár za první místo pro neregistrovaného šachistu si odnesl Sionek Michal, druhé místo obsadil Žížala Matěj, třetí místo obsadila Švejdová Kateřina. Šachisté na druhém a třetím místě si z turnaje odnesli medaili.

Z registrovaných šachistů turnaj vyhrál Pressler Tobiáš (Říčany). Tobiášovi se online turnaj povedl vyhrát již po druhé. Tímto mu moc gratulujeme a má u nás schovaný pohár, medaili a diplom. Na druhém místě skončil Čermák Filip (Zvole), a na třetím místě se umístil domácí Stein Michael (Vlašim). Klukům také gratulujeme a mají u nás medaili a diplom.

Příští turnaj tedy již Čtvrtý online šachový turnaj bude zajímavý zejména pro malé šachisty. Bude zde zvlášť vyhodnocena kategorie HD8 a HD10. Chápeme, že tito mladší šachisté to mají v našich turnajích o něco těžší, když hrají se staršími. Ovšem ani ostatní šachisté, kteří se umístí na prvních příčkách, nezůstanou neodměněni.

Doufáme, že u dalšího online šachového turnaje můžeme opět očekávat takový hezký počet šachistů jako byl doteď. Vaše účast nás opravdu těší.

Prosíme, aby děti stále dodržovaly fair-play. Pořád platí, že může být kdokoliv zkontrolován.

publikováno 24.11.2020