Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

Třetí kolo online šachového turnaje MěDDM Vlašim

Třetí kolo online šachového turnaje MěDDM Vlašim

Opět se našeho online turnaje zúčastnil pěkný počet šachistů. 62 šachistů z našeho regionu, a i širokého okolí zasedlo za své počítače a zapojilo se do 3. kola Online šachového turnaje Domečku Vlašim.

V kategorii starších hrálo 34 dětí, z toho 9 z Domečku. Našim se dařilo a Kamilka Steinová odehrála velice pěkný turnaj s plným počtem bodů (7)! Chválíme ji za pěkný výkon. Druhé místo obsadil Patrik Kohm z OAZA Praha s 5 body a třetí příčka je u nás doma, a to díky Štěpánu Filipovi, který uhrál také 5 bodů. Pětibodových bylo tentokrát šest a rozhodovalo pomocné hodnocení. Kamila získala pohár, medaili a diplom a další dva výherci obdrží medaile a diplomy.

V kategorii mladších hrálo 28 dětí. I v této kategorii byly na prvních šesti místech bodové zisky také 5 bodů. Rozhodovalo opět pomocné hodnocení. Kategorii vyhrál Jáchym Fadrný z Čelákovic, druhé místo obsadil Jindřich Trejbal z Velvar a na třetím místě máme dva šachisty, kteří budou oceněni shodně, neboť nerozhodlo ani pomocné hodnocení, a to Edvard Kolář z Říčan a náš Daniel Zeman. První obdrží pohár, medaili a diplom další pak medaile a diplomy.

Mimořádně byla vyhlášena tipovací soutěž, kdy měli možnost účastníci turnaje odhadnout, kolik remíz v turnaji bude. Soutěže se zúčastnili: Štěpán Filip 24 remíz, Barbora Slavíková 30 remíz, Tereza Slavíková 25 remíz, Kamila Steinová 23 remíz, Jakub Čáp 20 remíz a Adam Slavík 30 remíz.

Cena pro vítěze - viz obrázek

Výše uvedenou cenu získal Jakub Čáp. Gratulujeme :)

 

Vítězům blahopřejeme a zveme všechny na příští sobotu 6.2.2021, kdy se odehraje již 4. kolo Online šachové ligy Domečku Vlašim

Jelikož máme v turnaji doposud pouze jednu šachistu s ročníkem narození 2004, tak vyhlašuji mimořádnou soutěž pro tento ročník. Jako obvykle pro prvního pohár, medaile a diplom, druhé a třetí místo obdrží medaili a diplom.

Lukáš Filip

publikováno 1.2.2021