Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

Svatomartinské slavnosti

Svatomartinské slavnosti

Sluníčka při MěDDM Vlašim pořádají Svatomartinské slavnosti pravidelně již od roku 2007. A protože v jednotě je síla, proběhl letošní ročník ve spolupráci s Hasiči - SDH a JSDH Vlašim SDH a JSDH Vlašim. Program slavností tradičně začal lampionovým průvodem od Pampelišky a vedl k nasvícenému Čínskému pavilonu,kde na děti čekala již husa s prvním úkolem. Kvůli deštivému počasí se tentokrát pestrý doprovodný program včetně příjezdu sv. Martina na jeho běloušovi konal v letním kině, v bývalém zimním stadionu. Areál je zastřešený a umožnil tak návštěvníkům si slavnosti užít a nezmoknout.

Malí návštěvníci si čekání na příjezd sv. Martina na koni krátili plněním několika zábavných úkolů svatomartinské stezky, diskotékou doplněnou bublinovou show, ochutnávkou martinských rohlíčků a nově také prohlídkou hasičské techniky. Po skončení diskotéky a odjezdu sv. Martina na koni proběhla komentovaná ukázka místních dobrovolných hasičů a vyproštění osob z havarovaného osobního vozidla.

Děkujeme všem příchozím za účast, MěDDM za dlouholetou podporu a záštitu, hasičům za významnou pomoc v organizaci, maminkám za pečení rohlíčků, panu Sedláčkovi za svícení, Martinovi za bublinovou show, Marku Beranovi za stánek s občerstvením, studentům a studentkám Gymnázium, Vlašim za pomoc na stanovištích, panu Milanu Dubcovi za krásného vyřezaného bělouše, ČSOP Český svaz ochránců přírody Vlašim za zapůjčení stolů, přilby, štítu a meče. Panu Miroslavu Novákovi za video, panu Ladislavu Jenšíkovi za zázemí v areálu letního kina. Dále děkujeme sponzorům JAF HOLZ Domašín, Rodinná cukrárna ve Vlašimi, JENO Stavebniny, Wrigley Confections ČR (Poříčí nad Sázavou). A hlavně děkujeme představitelce sv. Martina a její kobylce. Těšíme se s Vámi na setkání zase za rok.

publikováno 21.11.2023