Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

ŠESTÝ ONLINE ŠACHOVÝ TURNAJ DOMEČKU VLAŠIM 12.12.2020

ŠESTÝ ONLINE ŠACHOVÝ TURNAJ DOMEČKU VLAŠIM 12.12.2020 (xls 46,50 kB)

Tak jako už předešlých pět sobot patřilo šachu, bylo tomu i tuto sobotu 12.12.2020. Za své počítače zasedlo opět úctyhodných 58 šachistů a měřilo své síly nad šachovnicemi. Tentokrát se hrálo nejen o vítězný pohár, ale svoji soutěž měla i kategorie HD 12, která hrála o poháry na prvních třech místech. K vítězným umístění náleží samozřejmě i medaile a diplomy.

Našich šachistů se zapojilo 11, což je téměř 19 % ze všech účastníků. Zapojily se děti i z Říčan, Zvole, DP Praha, Sázavy, Brodců, Stamatu, Sedlčan, Peček a z Šachů Štěpán z Prahy.

Turnaj vyhrál domácí Michael Stein, který uhrál pěkných 6,5 bodu a získal i pohár za nejlepšího hráče ve skupině HD 12. Míšovi srdečně blahopřejeme. Druhé místo se 6 body obsadila Laura Sehnoutková z Říčan a třetí příčku Filip Čermák ze Zvole s 5,5 body. Našim borcům se moc nedařilo, ti nejlepší se museli spokojit se 6., resp. 7. místem. Druhé místo v kategorii HD 12 obsadil Vojta Sehnoutka z Říčan a pak obsadil Mikuláš Němec, také z Říčan. Oba získali poháry, medaile a diplomy.

Ještě pár vět k průběžnému hodnocení online ligy Domečku Vlašim. Tentokrát už se u těch, kteří mají odehráno více jak 5 turnajů, mazaly nejhorší výsledky, a proto někteří ve výsledkové listině poskočili. Kategorii HD 16 si stále „hlídají“ naši šachisté Štěpán Filip a Filip Vopálka. V kategorii HD 14 jsou na předních místech Tobias Pressler z Říčan a Filip Čermák ze Zvole. Náš Michael Stein s náskokem 4,5 bodu vede kategorii HD 12. V další kategorii HD 10 mají na předních dvou místech stejný bodový zisk šachisté z Brodců Jiří Petrášek a Bořivoj Antoš. Nejmladší „osmičky“ vedou Edvard Kolář z Říčan, následuje ho Anička Kratochvílová z Říčan, ale ani náš Matěj Žížala není bez šance.

Musím poděkovat všem, kdož turnaje organizují, připravují ceny, poháry, medaile a diplomy. Práce je to velice náročná, vše předem zajistit, nafotit pak zabalit, připravit do krabic podle klubů. Jedná se o mnoho hodin dobrovolné práce.

Velký dík náleží vedení Městského domu dětí a mládeže ve Vlašimi, především Pavle Homolkové, která celý seriál online turnajů zaštítila a je nám nápomocná ve všech oblastech.

Další, již předposlední, turnaj se odehraje 19.12.2020.

Lukáš Filip

 

publikováno 14.12.2020