Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

ŠACHOVÁ ŠKOLIČKA A JEJÍ HODNOTÍCÍ DEN

ŠACHOVÁ ŠKOLIČKA A JEJÍ HODNOTÍCÍ DEN

Ve čtvrtek 9.6.2022 se sešli děti s trenéry a učitelkami z Mateřské školy v Pravoníně a na programu měli zhodnocení práce za celý školní rok. Po dvě předešlé schůzky probíhalo testování dětí, které písemně odpovídaly na 30 otázek z učiva probíralo po celou dobu školního roku. Trenérky práce bodově ohodnotily a dnes byl ten den „D“, na který byla připravena slavnostní schůzka s předáváním pohárů vítězům, diplomů a medailí každému a každý obdržel čokoládičky, odrazky a šachovou figurku pěšáka a k tomu si vybíral ještě drobnou cenu.

Nejlepším výsledkem se může chlubit Veronika Čápová, která neměla v testech ani jednu chybu. Druhé místo obsadila s malou ztrátou Hella Vopálková. Obě tyto dívky jsou předškolačky a tímto se s Šachovou školičkou rozloučily. Velikým překvapením se stal Sebastián Hrubeš, který ještě do školy nepůjde a bude s námi do tohoto kroužku chodit ještě jeden rok. Měl jen o 5 bodů méně, než Helenka. Škoda, že nebyl přítomen, ale o nic nepřišel, dárky obdrží ve školce. Jmenovitě se musím ještě zmínit u 4. místa, které obsadila Natálka Hristová, 5. místo obsadil Jiřík Klícha, na místě šestém skončila Veronika Hartlová, 7. místo obsadil Štěpán Struhár a 8. místo Viktorka Březinová. I tyto děti udělaly za celý rok velký kus práce a mile překvapily.

Většina dětí na těchto předních místech projevila zájem pracovat v našich šachových kroužcích Začátečníků B. Zájem nás opravdu těší.

Po předávání cen si uklidily děti dárky do tašek a pak mlsaly zmrzlinový kornout. Přitom si s námi povídaly jeden přes druhého. Největší radost měly z medailí a pohárů, stále si je prohlížely a z krku je nechtěly sundat. Krásné diplomy připravil Lukáš Filip. Vše, co děti dostávaly bylo v režii nezištných sponzorů, kterým touto cestou velice děkuji.

Při této příležitosti velice děkuji za podporu Domečku Vlašim, vedoucí kroužků Mirce Ondrákové, ředitelce MŠ Mileně Hrubantové a oběma učitelkám Monice a Nadě. Děkuji i vedoucí Spolkového domu Janě Janatkové, která je nám ochotně vždy nápomocna s čímkoliv.

Těšíme se na spolupráci v novém školním roce 2022 – 2023, kdy se nám děti dost obmění a my se na ně moc těšíme.

Marie Filipová

publikováno 10.6.2022