Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

Radost a přátelství na kroužku stolního tenisu

Radost a přátelství na kroužku stolního tenisu

Stolní tenis je nejen skvělým sportem, ale také úžasnou příležitostí pro děti, aby se setkávaly, učily se nové dovednosti a především se společně bavily. Ve vlašimském Domečku se právě odehrálo úspěšný první pololetí sportovního kroužku stolního tenisu, který je dokladem toho, jak sport dokáže spojit radost s učením.

Kroužek se koná jednou týdně a každá hodina je plná energie, smíchu a přátelského ze soutěžení. Děti mají možnost zapojit se do různých forem hry, od obíhaček, které jsou skvělé pro zlepšení pohyblivosti, přes dvouhry, kde mohou procvičovat strategické myšlení a soustředění, až po čtyřhry, které podporují týmového ducha a schopnost spolupracovat.

Hlavním cílem tohoto kroužku je poskytnout dětem příležitost hrát stolní tenis v přátelském a nekonkurenčním prostředí. Nejde o to, kdo vyhraje nebo prohraje, ale o to, sdílet společně strávený čas a získat nové zkušenosti a přátele. Kroužek je otevřený pro všechny amatérské hráče, kteří hledají radost a zábavu ve sportu, nezávisle na jejich předchozích zkušenostech s stolním tenisem.

První pololetí kroužku bylo plné smíchu, učení a rozvoje. Děti nejenže zdokonalily své dovednosti ve hře, ale také si vybudovaly silné vztahy mezi sebou a naučily se hodnotám jako je fair play, týmová práce a vzájemná podpora. První měsíc druhého pololetí již začal, a všichni se těšíme na další úspěchy a radostné chvíle, které tento kroužek přinese.

V Domečku jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout tento kroužek stolního tenisu a podporovat tak nejen sportovní dovednosti, ale i celkový rozvoj dětí. Sportovní kroužek stolního tenisu je otevřený pro všechny, kteří se chtějí přidat, sdílet radost z hry a stát se součástí naší přátelské komunity.

 

publikováno 27.2.2024