Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

Projektový den - Podzimní dráčkování

Projektový den - Podzimní dráčkování

Ve středu 30.10.2019 se uskutečnil projektový den pro děti "Podzimní dráčkování", který v rámci šablon připravila pedagogická pracovnice J.B. a odbornice K.S. Na projektovém dni se podílela paní ředitelka P.H. a pedagogická pracovnice L.K.

Projektový den jsme zahájily společným přivítáním. Dětí se sešlo 14. Nejprve se děti usadily a společně jsme se představili. S dětmi jsme si povídali o typických podzimních tradicích, se kterými se v Česku a ve světe mohou potkat. Nejvíce pozornosti jsme věnovali drakům a halloweenu. Dále jsme si ale povídali také o vinobraní, posvícení, svatém Martinovi, pranostikách, dušičkách a lampionech... 

Fotogalerie

Po společném povídaní dětí s odbornicí jsme se společně vrhli na přípravu našich podzimních dekorací. S dětmi jsme si připravili podzimního draka ze čtvrtky, kterého si děti ozdobily podle své fantazie. Drakovi jsme společně navázali šňůrku, kterou si děti ozdobily krepovým papírem. Děti hezky vyráběly, povídaly si mezi sebou, pomáhaly si a čas příjemně plynul. Po výrobě jsme se s dětmi vydali ven. Někteří si přinesli draky a zbývajícím dětem jsme je vypůjčily z Domečku. Děti pouštění bavilo, ale hodně se naběhaly, protože vítr nebyl k pouštění nejpříznivější. Po pouštění jsme se s dětmi opět vrátily do budovu. Děti si namalovaly nebo vymalovaly podzimní obrázky, které si vystavily v Domečku, nebo si je vzaly domů pro rodiče.

Na závěr jsme si s dětmi zahrály podzimní slovní fotbal a tematické pexeso. Čas uplynul jak voda a děti se rozprchly zpět ke svým rodičům. Projektovým den jsme s dětmi a následně i mezi sebou zhodnotily jako velmi zdařilý a těšíme se na možnost další podobné tematické akce pro děti.

Po projektovém dni jsme si společně sedly ke zhodnocení projektového dne. Cíle, které jsme si před projektem vytyčily se nám podařilo splnit. Děti si den moc užívaly, vnímavě poslouchaly povídání odbornice i rady pedagogické pracovnice při tvorbě dráčků. Děti se pracovaly samostatně ale pomáhaly si občas mezi sebou.

publikováno 7.11.2019