Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

PREZENTACE ŠACHISTŮ U PŘÍLEŽITOSTI KONÁNÍ SETKÁNÍ RODÁKŮ V PRAVONÍNĚ 10.9.2022

PREZENTACE ŠACHISTŮ U PŘÍLEŽITOSTI KONÁNÍ SETKÁNÍ RODÁKŮ V PRAVONÍNĚ 10.9.2022

Byli jsme požádáni abychom u příležitosti Setkání rodáků obce Pravonína prezentovali činnost jedné z nejpočetnějších skupin volnočasových aktivit Domečku Vlašim, které jsou realizovány na půdě obce Pravonína – šachisté a ruční práce.

Obnovili jsme všechny nástěnky o naší činnosti v uplynulém školním roce, vystavili jsme bannery z našich začátků, prezentovali jsme největší úspěch, kdy naše školní družstvo skončilo na 3. místě školních týmů základních škol na Mistrovství České republiky. Vystavili a zpřístupnili jsme našich 25 kronik. Ty se líbily nejvíce, našli se zde nejen naši odchovanci z mládí, ale i rodiče, kteří je doprovázeli nebo se s dětmi na rodinných soutěžích aktivně podíleli.

Připravili jsme i šachovnice, kde se odehrálo velké množství šachových partií. Účastníci se vyptávali na kde, co a obdivovali množství pohárů a medailí, které někteří naši šachisté, za dobu svého působení v kroužcích, získali, a to jich mají děti ještě velké množství doma.

S úžasem si návštěvníci prohlíželi výrobky dětí z kroužků ručních prací, vyptávali se, jak jsme který výrobek dělali, někdy ani nepoznali, že se jedná o odpadový materiál, ze kterého lze vytvořit tak krásné dekorace.

Prezentace probíhala v sobotu 10.9.2022 od 10.00 do 15.00 hodin. Při této příležitosti děkuji našim mladým trenérům Filipu Kůrovi a Štěpánu Filipovi, kteří po tuto dobu odpovídali na dotazy návštěvníků z obce, z obcí okolních, ale i z širokého okolí.

Naši rodáci a jejich rodiny byli udiveni, že v tak malé obci pracujeme s tolika dětmi ve výše uvedených oblastech. Někteří byli na naši klubovnu a prezentaci zvědaví, neboť i jejich děti hrají šachy a setkali jsme se na různých soutěžích a o úspěších našich odchovanců dobře věděli. Velká pochvala, to je výsledek této naší prezentace.

Na Setkání pravonínských rodáků bylo přítomno více jak 500 účastníků a naší klubovnou jich prošlo kolem 300. Setkali jsme se jen s pozitivní reakcí a chválou vedoucích za práci s mládeží, které věnují svůj volný čas.

Marie Filipová

https://www.mddmvlasim.cz/index.asp?redakcePreview=ok&menu=1830&language=1&record=43854

publikováno 12.9.2022