Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

*Nový kroužek Volejbalu pro dívky aneb Bestie pod sítí*

*Nový kroužek Volejbalu pro dívky aneb Bestie pod sítí*

V Domečku Vlašim, známém svými aktivitami pro děti, byl nedávno zahájen nový kroužek volejbalu určený speciálně pro dívky ve věku 8 až 10 let. Tento kroužek, který se koná každé úterý v tělocvičně ŽŠ Vorlina, nabízí mladým sportovkyním možnost naučit se základy volejbalu a zároveň si užít spoustu zábavy.

Důraz je kladen nejen na základní volejbalové dovednosti, jako jsou podání, smeče a bloky, ale také na různé míčové hry, které pomáhají rozvíjet týmovou spolupráci, koordinaci a fyzickou kondici. Kroužek je veden zkušenými trenéry, kteří se zaměřují na to, aby trénink byl nejen poučný, ale také zábavný a motivující.

Nejzajímavějším aspektem tohoto kroužku je však jeho týmový duch. Dívky, které se kroužku účastní, si svůj tým pojmenovaly "Bestie", což odráží jejich energii a odhodlání na hřišti. Tento název také ukazuje na silný týmový duch a kamarádství, který se mezi dívkami vyvíjí.

 

Trenéři i organizátoři z Domečku Vlašim jsou nadšení z toho, jak rychle dívky pokročily. Podle jejich slov je kroužek volejbalu nejen o sportu, ale i o budování sebevědomí a podpoře zdravého životního stylu. Rodiče jsou rovněž nadšeni z toho, jak kroužek pozitivně ovlivňuje jejich děti, nejen fyzicky, ale i sociálně a emocionálně.

 

Tréninky v tělocvičně ŽŠ Vorlina jsou plné energie a smíchu, což dokazuje, že sportovní aktivity mohou být zábavné a obohacující současně. Dívky v kroužku si nejen zdokonalují své sportovní dovednosti, ale také si vytváří nová přátelství a učí se důležitým životním hodnotám, jako je týmová práce a vzájemná podpora.

 

S velkým očekáváním se již teď těšíme na další úspěchy a zábavné chvíle, které "Bestie" na svém volejbalovém dobrodružství zažijí.

Trenéři - Simona Navrátilová, Luboš Zajíček a Honza Kudrna


publikováno 15.12.2023