Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

NAŠE NEJMENŠÍ NADĚJE ODHRÁLI SVŮJ VELKÝ ŠACHOVÝ TURNAJ

NAŠE NEJMENŠÍ NADĚJE ODHRÁLI SVŮJ VELKÝ ŠACHOVÝ TURNAJ

V sobotu 12.9.2020 odehráli své první "krajské" partie v Čelákovicích. Reprezentovali nás Rozálie Janatková, Nikola Ondráková, Lada Vopálková, Jakub Čáp, Tomáš Brixí a Matěj Žížala. Děti doprovázel jejich trenér Lukáš Filip a někteří rodiče, kterým děkujeme, že pomohli s dopravou dětí.

Turnaj se odehrával za přísných hygienických opatřeních. Dodrženy byly velké rozestupy, do hracích prostor neměli přístup ani rodiče a ani trenéři (takže využíváme fotografií pořadatele), jen společné foto je od nás. Šachovnice i šachové figurky byly dezinfikovány, děti se ve společných prostorách pohybovaly v rouškách, jen při vlastní hře je nemusely mít. Naše děti jsou velice nízkého věku a ve většině si tento turnaj „osmiček“ zahrají ještě dvakrát, někteří i třikrát. Sbíraly zkušenosti, ale přesto musím vyzdvihnout výkon Jakuba Čápa a Matěje Žížaly, kteří uhráli 4/7 body. U Jakuba jsme možná očekávali nejméně o jeden bodík více, ale Matěj podal hezký výkon. Nikolka Ondráková se hezky orientovala a zaznamenala 3 body a Rozárka Janatková jen o půl bodíku méně. Tomáš Brixí uhrál 2 body a Lada Vopálková si sice z Čelákovic neodvezla bod žádný, ale byla nejmladší dívkou a získala mimořádnou cenu. Děvčata měla problém s časem, ale to se vše ještě natrénuje.

Zcela určitě to byl turnaj prospěšný, neboť někteří hráli poprvé s cizími dětmi, navíc bez dozoru trenéra, takže chyběla psychická podpora. Vše však zvládly a za rok to bude zcela určitě lepší! Děti byly spokojené a nadšené, a to je nejdůležitější!

Pořadatelé připravili pro děti poháry, medaile, ceny, které dávali, z hygienických důvodů do dárkových taštiček. Děkuji za hezky uspořádaný turnaj a dětem děkuji za vzornou reprezentaci.

publikováno 25.9.2020