Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

NAPÍNAVÁ PEXESIÁDA

NAPÍNAVÁ PEXESIÁDA

Vedoucí zájmových kroužků, provozovaných na detašovaném pracovišti v Pravoníně, uspořádali pro všechny děti 28.1.2022 PEXESIÁDU.

I přes velikou nemocnost či omezení karanténou ve školách dorazilo 10 dětí, které si akci velice užily. Hrálo se ve dvou skupinkách, podle věku. Mladší byli 3 a starších hrálo 7. Skupiny hrály dohromady, jen pro vyhodnocení byly rozděleny.

Pexesa byla použita z pohádek, ale i z hradů a zámků, ta byla použita do „rozstřelů“, neboť po odehrání povinných kol jsme měli dvě první a dvě druhá místa. Hrálo se tedy další kolo o 1. a 2. místo a o 3. a 4. místo. O první dvě místa se děvčata podělila, ale nakonec boj o 3. místo skončil stejně remízou, a tak jsme měli dělené třetí místo. Na tuto variantu jsme, co se diplomů týká, nebyli připraveni, a tak Karolína Hrabánková dostane diplom dodatečně.

Kategorii starších vyhrála Natálka Štanderová, druhé místo obsadila Anetka Nováková, třetí – dělené – místo obsadily Verunka Brzková a Karolínka Hrabánková. Mladší skupinu vyhrála Natálka Hristová, druhé místo obsadil Jindra Sedláček a třetí příčku Štěpánek Struhár.

Děti obdržely za své výkony drobné ceny a sladkosti, které byly darem od sponzora.

Atmosféra na soutěži byla uvolněná, děti si soutěž velice užily, což je patrné z fotografií. Na vyhodnocení dorazili rodiče dětí, kteří si akci také velice pochvalovali. Všichni si zároveň prohlédli novou výzdobu naší klubovny, kde najdete výrobky, které děti již vyráběly nebo ty, které vyrábět ještě do konce školního roku budou.

Nesmím zapomenout poděkovat vedoucím Lukáši Filipovi, Zuzce Filipové a Filipu Kůrovi za uspořádání a realizaci této akce. Děkujeme i vedení Domečku Vlašim, za významnou pomoc při realizaci všech našich akcí a umožnění práce zájmových kroužků v Pravoníně. V současné době zajišťujeme aktivity pro 83 dětí.

Marie Filipová

 

https://www.mddmvlasim.cz/index.asp?redakcePreview=ok&menu=1830&language=1&record=42590

publikováno 31.1.2022