Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil výtahy

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

 

 

logo 1 střed.kraje

Podpora z fondu hejtmana středočeského kraje:

 

Jedná se o tyto projekty v roce 2018:

 

1. Turnaje fotbalových nadějí ročníků 2009 a mladších - 3. ročník na Domečku

2. Karnevalové reje na Domečku v rámci oslav 700. výročí Vlašimi 

3. Podpora šachových kroužků (Krajský přebor v šachu dětí do 8 let a Turnaj rodinných dvojic)

4.Letní aktivity s Domečkem Vlašim (soustředění,tábory...)

 

HUMANITÁRNÍ FOND, v rámci Tématického zadání "Zdravotnictví a Zdraví 2020"

Zdraví 2020 - Aktivity a projekty v oblasti tělovýchovy zaměřené na podporu pohybových aktivit stárnoucí populace a kulturního a uměleckého začlenění do činnosti v zájmových útvarech MěDDM

        

Děkujeme

 

 

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Reportáže z konaných akcí

Mladí střelci z SSK Vlašim při MěDDM vystříleli mistrovské tituly.

Mladí střelci z SSK Vlašim při MěDDM vystříleli mistrovské tituly.aa

V sobotu 24.března se konalo Mistrovství České republiky ze vzduchových zbraní v kategorii vleže do 12ti a 14ti let. Na toto mistrovství se nominovali tři mladí střelci z SSK a MěDDM Vlašim, kteří po celou sezonu dosahovali skvělých výsledků a vozili medaile ze závodů z celé ČR.

V kategorii do 12 let dívky si vystřílela skvělé třetí místo Sára Strnadová. V kategorii do 12 let chlapci s vysokým nástřelem zvítězil a mistrovský titul mistra ČR získal David Hejný.

V kategorii do 14 chlapci zvítězil v základním závodě Matyáš Kahoun, který z prvního místa postoupil do finálového rozstřelu. Zde po velkém boji obsadil nádherné šesté místo.

Vzhledem k dlouhodobým výborným výsledkům si mladé střelce vybral krajský trenér do družstev, které na mistrovství ČR reprezentovaly Středočeský kraj. V kategorii do 12 let dívky se podařilo Středočeskému krajskému družstvu A za které střílela Sára Strnadová obsadit první místo a získat titul mistra ČR. David Hejný se probojoval do krajského družstva B a v celkovém hodnocení se jim podařilo obsadit pěkné deváté místo. V kategorii do 14 let chlapci se svými výkony dostal do Středočeského krajského družstva A Matyáš Kahoun a tomuto družstvu se podařilo obsadit ve velké konkurenci družstev nádherné třetí místo. Mistrovství ČR se zúčastnilo celkem na 200 nominovaných střelců a přes 50 družstev z celé ČR. Všichni tři mladí střelci tak dokázali, že jejich letošní výsledky, kterých dosahovali po celou sezonu nebyly náhodné a podařilo se jim na mistrovství České republiky dosáhnout ve svých kategoriích neskutečně nádherných výsledků.

Chtěl bych touto cestou popřát mladým střelcům mnoho dalších úspěchů a to že všichni tři nominovaní střelci přivezli z letošního Mistrovství ČR medaile, poháry a umístění na stupních vítězů je něco mimořádného. Přes obrovskou konkurenci střelců byli členové SSK Vlašim při MěDDM Vlašim hodnoceni jako jeden z nejlepších týmů, který přijel na mistrovský závod. Co střelec to stupně vítězů.

Všem třem střelcům Sáře Strnadové, Davidu Hejnému a Matyáši Kahounovi bych chtěl poděkovat za skvělou reprezentaci MěDDM Vlašim, SSK Vlašim a Středočeského kraje. Dále bych chtěl moc poděkovat za podporu MěDDM Vlašim, SSK Vlašim, spol. Sellier&Bellot a městu Vlašim. V neposlední řadě patří také velké poděkování rodičům za nekonečné hodiny strávené při trénincích a mnoho víkendů strávených na závodech po celé České republice.

J.K.

 

 

publikováno 28.3.2018
vytvořilo Anawe