Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil výtahy

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

 

 

logo 1 střed.kraje

Podpora z fondu hejtmana středočeského kraje:

 

Jedná se o tyto projekty v roce 2018:

 

1. Turnaje fotbalových nadějí ročníků 2009 a mladších - 3. ročník na Domečku

2. Karnevalové reje na Domečku v rámci oslav 700. výročí Vlašimi 

3. Podpora šachových kroužků (Krajský přebor v šachu dětí do 8 let a Turnaj rodinných dvojic)

4.Letní aktivity s Domečkem Vlašim (soustředění,tábory...)

5. Mikulášský a vánoční rej na Domečku  Vlašim

 

HUMANITÁRNÍ FOND, v rámci Tématického zadání "Zdravotnictví a Zdraví 2020"

Zdraví 2020 - Aktivity a projekty v oblasti tělovýchovy zaměřené na podporu pohybových aktivit stárnoucí populace a kulturního a uměleckého začlenění do činnosti v zájmových útvarech MěDDM

        

Děkujeme

 

 

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Reportáže z konaných akcí

DVĚ ZLATÉ A JEDNA BRONZOVÁ - PĚKNÝ DÁREČEK POD STROMEČEK TRENÉRŮM

DVĚ ZLATÉ A JEDNA BRONZOVÁ - PĚKNÝ DÁREČEK POD STROMEČEK TRENÉRŮMaa

Těsně před Vánocemi, tedy 22.12.2018, bylo v Říčanech uspořádáno další ze seriálu Regionálních žákovských lig mládeže regionu SE. Sjelo se, což bylo určitě ovlivněno tím předvánočním termínem, jen 103 šachistů, kteří soutěžili ve třech turnajích. Hrálo se tradičně v Kulturním domě Labuť a organizaci měli pod "palcem" pan Jaroslav Říha a Marie Jiroušková. Losoval, také tradičně, Petr Havelka. Vše šlo jako po drátkách.

V turnaji A zářili domácí šachisté. První z chlapců byl Jáchym Šmolík, na druhém místě končila Monika Strnadová (z dívek 1. místo), druhý z hochů Jan Svoboda z Brodců a na třetí příčce Pavel Zemen z Říčan. Druhou dívkou (celkové 11. místo) se stala Kamila Steinová ze Stamatu. Z našich hráli v "áčku" Štěpán Filip (nasazen 11.), končil na 8. místě s 9 body, stejně bodů uhrál i 9. Filip Vopálka a sedm bodů uhrál František Jelínek, který skončil na 15. příčce.

V turnaji B jsme měli 8 zástupců. Turnaj vyhrál náš Jan Veselý, kterému se opravdu dařilo, hrál moc pěkně a do skóre si připsal 8,5 bodu. Na 8. místě skončil Filip Kůra se 7 body, na 10. příčce končila Barbora Slavíková se 6,5 body a z dívek obsadila 3. místo, 17. místo obsadil Vojtěch Vopálka (13. nasazený), uhrál 6 bodů. Dvacátý byl Jiří Zeman, který měl nyní delší šachovou přestávku (nasazený 41.) a přesto uhrál 5,5 bodu. Příliš se nedařilo Adamu Slavíkovi - 26. místo a 5 bodů, je málo. 35. místo obsadila Adéla Janoušová se 4,5 body, kopírovala nasazovací pozici a zdá se, že se už uvelebila v béčku natrvalo. Dnešním smolařem byla Kateřina Mrázková, které se opravdu nedařilo, tolik se snažila, ale nešlo to! Příště to bude určitě lepší! Pro úplnost medailové pozice: chlapci 1. místo Jan Veselý MěDDM Vlašim, 2. Křivánek Dalibor Stamat, 3. Mlýnek Jakub Brodce. Dívky: 1. Glasbergerová Lucie Říčany, 2. Dudková Josefína Brodce, 3. Slavíková Barbora MěDDM Vlašim. Celkem v turnaji B startovalo 44 dětí.

Turnaj C: chlapci 1. místo Ottomanský Ondřej Stříbrná Skalice, 2. Novák Jakub Sázava, 3. Žvejkal Filip Říčany. Dívky: 1. Natálie Štanderová MěDDM Vlašim, 2. Vodičková Gabriela Říčany, 3. Helebrandová Eliška Vlašim. V turnaji C startovalo 43 dětí, našich 7. Nejlépe se dařilo Natálii Štanderové, která uhrála krásných 5 bodů a z dívek skončila na 1. místě. Pak už byly výsledky slabší. Na 15. místě skončil Michal Kubec (3. nasazený) se 4 body, stejný bodový zisk měl Michal Škaryd (byl 5. nasazený), 30. Tereza Slavíková 3 body, 32. Eliška Škarydová 3 body, 33. Dan Vopálka 3 body a 38. Matěj Duda.

Všem, opravdu všem dětem děkuji za vzornou reprezentaci. I když se někomu nedařilo, snažili se všichni. Moc hezky jsme si turnaj užili, neboť se po odehrání partií všichni scházeli na stanoviště, kde jsme probírali všechno možné a i doprovázející rodiče a trenéři měli čas si popovídat.

Říčanským se turnaj vydařil, vítězové obdrželi za své výkony (první z každého turnaje) pěkné poháry, všichni na medailových pozicích medaile a diplomy. Každý obdržel nějakou cenu. Po dobu celého turnaje byl v provozu kiosek.

Zaznamenala: Marie Filipová

publikováno 7.1.2019
vytvořilo Anawe