Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

 

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

Čtvrtý online turnaj Domečku Vlašim

Čtvrtý online turnaj Domečku Vlašim (xlsx 19,13 kB)

Pořadatelé z Domečku v sobotu 6.2.2021 uspořádali již 4. kolo Online šachového turnaje Domečku Vlašim. Celkem se turnaje starších žáků zúčastnilo 36 dětí a turnaje mladších žáků 33 dětí. Účast 69 šachistů je velice pěkný počet. Je vidět, že dětem turnaje chybí. Věřím, že už se všichni moc těší, až se budeme moci sejít osobně. Dětí z Domečku hrálo 17.

Na tento turnaj byla vypsána mimořádná kategorie, a to ročníků 2004. Nejlepší byla naše Kamilka Steinová s 5,5 body a druhé místo obsadil Tomáš Syrový ze Stamatu se 3 body. Více dětí s tímto ročníkem narození se nezúčastnilo. Určitě je to škoda, druhou sérii jsme chtěli udělat atraktivnější, proto jsme vzali i tyto ročníky.

V kategorii starších žáků jsme ovládli první dvě medailová místa. 1. místo náš Michael Stein s 6,5 body a 2. místo jeho sestra Kamila Steinová s 5,5 body. Třetí příčku získal Filip Čermák ze Zvole s 5 body. Další tři naši šachisté uhráli také 5 bodů (rozhodovalo tedy pomocné hodnocení) a ve výsledkové listině se seřadili takto: Dudková Josefína, Štěpán Filip a Barbora Slavíková.

V turnaji „B“ vybojoval první příčku Mikuláš Němec z Říčan, který uhrál 6 bodů, 2. místo obsadil Jindřich Trejbal z Velvar s 5,5 body. Máme opět dělené 3. místo, kde nerozhodlo ani pomocné hodnocení, a to Jáchym Fadrný z Čelákovic a Jiří Petrášek z Brodců, kteří uhráli 5 bodů. Musím zmínit i další dva pětibodové hráče, a to Bořivoje Antoše z Brodců a Vítka Sehnoutku z Říčan. Z našich nejlépe skončil Daniel Zeman na 7. místě s bodových ziskem 4,5/7.

Co se týká vyhlášené Online ligy po 4 odehraných kolech, není situace špatná. Kategorii 2004 a 2005 držíme stále první tři příčky. 1. Štěpán Filip 22,5 bodu, 2. místo Kamila Steinová 21 bodů a 3. místo Filip Vopálka 11 bodů. V kategorii 2006 a 2007 to vypadá následovně: 1.místo Filip Čermák 21 bodů, 2. místo Daniel Pánek z DP Praha 17 bodů a 3. místo Laura Sehnoutková z Říčan s 16,5 body. Kategorii 2008 a 2009 vede náš Michael Stein s 21 body, 2. místo Patrik Kohn z OAZA Praha s 20 body a 3. místo Alice Zelenková z Říčan se 17,5 body. Další kategorii 2010 a 2011 vede náš Daniel Zeman s 19,5 body, 2. místo Jiří Petrášek z Brodců také s 19,5 body a 3. místo naše Terezka Slavíková s 18,5 body. Kategorii nejmladších šachistů 2012 a mladších vede Jindřich Trejbal z Velvar s 21,5 body, 2. místo Jáchym Fadrný z Čelákovic s 20 body a 3. místo Edvard Kolář z Říčan s 18 body.

Vše probíhalo bez problémů. Děkuji všem, kdož nám pomáhají tyto turnaje pořádat a děkuji za podporu vedení Domečku Vlašim

Další, již 5. kolo Online ligy v šachu Domečku Vlašim se uskuteční v sobotu 13.2.2021 od 9.00 hodin. Mimořádná soutěž se bude konat pro nové šachisty, kteří nejsou registrováni u žádného šachového klubu. Takže pokud máte mezi sebou kamarády nebo kamarádky, kteří by si chtěli královskou hru zkusit, ať se přihlásí. Věřím, že se určitě nový šachista nebo šachistka najde.

Lukáš Filip

 

publikováno 8.2.2021