Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

Badmintonový kroužek: Sport, radost a přátelství v jednom

Badmintonový kroužek: Sport, radost a přátelství v jednom

Pod záštitou Domečku se již několik let úspěšně koná kroužek badmintonu, který si rychle získal srdce malých sportovců. Po úspěšném prvním pololetí, plném smíchu, hry a nových přátelství, jsme s nadšením vkročili do druhé poloviny sezóny.

Aktivity na kroužku jsou velmi rozmanité. Děti mají možnost vyzkoušet si obíhačky, kde si procvičují pohyblivost a rychlost reakce, dvouhry, které podporují strategické myšlení a schopnost soustředit se na hru, a čtyřhry, které jsou skvělou příležitostí k rozvoji týmové spolupráce a komunikace na hřišti.

Jedním z hlavních cílů tohoto kroužku je však nejen sportovní rozvoj, ale i podpora vzájemného setkávání a sdílení radosti ze hry. V dnešní době, kdy jsou děti čím dál více zatíženy technologiemi, představuje tento kroužek příležitost k aktivnímu odpočinku, kde se mohou sociálně angažovat a tvořit nová přátelství.

Kroužek je otevřený pro všechny amatérské hráče, kteří hledají možnost, jak si užít badminton bez tlaku na výkon. Důraz je kladen hlavně na zábavu a radost z hry, což přispívá k vytvoření nekonkurenčního, ale přesto motivujícího prostředí, kde se každý může cítit jako vítěz.

Jak kroužek postupuje, je nádherné sledovat, jak děti různých věkových kategorií společně sdílejí svou vášeň pro sport, učí se od sebe navzájem a podporují se ve svém rozvoji. S podporou Domečku má tento kroužek potenciál dále růst a přinášet radost z pohybu stále více dětem.

V příštích měsících se těšíme na další úspěchy a zážitky, které kroužek badmintonu přinese. Ať už jde o zlepšení sportovních dovedností, nebo o nově vzniklá přátelství, je jasné, že tento kroužek má na děti pozitivní vliv a my se nemůžeme dočkat, až uvidíme, jaké nové výzvy a radosti nám druhé pololetí přinese.

 

publikováno 27.2.2024