Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil výtahy

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

 

 

logo 1 střed.kraje

Podpora z fondu hejtmanky Středočeského kraje:

 

Příspěvek na projekt "S Domečkem karnevalovým krokem do všech základních škol (pořádání karnevalů na ZŠ)"

        

Děkujeme

 

 

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Reportáže z konaných akcí

MěDDM / Reportáže z konaných akcí

Vánoční vystoupení dramatického kroužku z Měddm Vlašim

Dne 20.12.2017 děti z dramatického kroužku z Domečku ve spolupráci s 2 .A ZŠ Vlašim Sídliště zahrály svým spolužákům ze školy pohádku O šípkové Růžence, zatancovaly pásmo tanečků, přednesly zimní básničky a s ostatními dětmi si zazpívaly koledy. Všichni jsme se tak báječně připravili na nadcházející vánoční období.

Zdraví děti z dramatického kroužku a jejich vedoucí Jana Jeništová a Jana Filipová

SILVESTROVSKÝ TURNAJ V PRAVONÍNĚ PO DEVÁTÉ!

SILVESTROVSKÝ TURNAJ V PRAVONÍNĚ PO DEVÁTÉ!bb

Filip Vojta, Hrdina Robin, Rýdl Jiří, Hrdina Robin, Rýdl Jiří, Zvolenský David, Žilavý Jan, Vojta Jakub, Zvolenský David - to jsou vítězové jednotlivých ročníků Silvestrovských turnajů v Pravoníně od roku 2008 (2013 se nekonal). 9, 28, 32,47, 51, 37, 44, 52 a 69 to jsou počty hráčů v jednotlivých ročnících. S nostalgií si člověk připomíná vítěze, ale i účastníky, kteří na naše turnaje jezdí a vracejí se nebo už jejich výsledky sledujeme v jiných soutěžích.

TÁBORSKÁ VĚŽ S NAŠÍ ÚČASTÍ A DVĚMA PĚKNÝMI VÝSLEDKY

TÁBORSKÁ VĚŽ S NAŠÍ ÚČASTÍ A DVĚMA PĚKNÝMI VÝSLEDKYbb

Tradičně a v obvyklém čase, tedy 27.12.2017, uspořádal Šachový oddíl Sokol Tábor, pod vedením Aloise Bartoše a Milana Brokovce šachový turnaj TÁBORSKÁ VĚŽ, letos jubilejní 60. ročník, hraný jako memoriál JUDr. Václava Rajlicha. Hrálo se v příjemných prostorách bývalé Jihočeské Univerzity Tábor. Účastníci měli možnost využít k občerstvení přilehlou restauraci, čímž bylo postaráno o všechny přítomné, aby nikomu nic nechybělo.

O VÁNOČNÍHO KAPRA 23.12.2017 PRAHA - SMÍCHOV

O VÁNOČNÍHO KAPRA 23.12.2017 PRAHA - SMÍCHOVbb

V sobotu 23. 12. 2017 jsme se vypravili na 22. ročník šachového turnaje „O Vánočního kapra“. Turnaj se konal v zasedacím sále Úřadu MČ Praha 5 Smíchov. Hrálo se ve dvou kategoriích. Mladší žáci se sjeli v počtu 94, hráli 9 kol tempem 2 x 20 minut. Starších hráčů bylo 24. Hráli pouze 7 kol tempem 2 x 25 minut. Z náš klub reprezentoval jen Jan Veselý a hrál kategorii mladších.

Turnaj začal s mírným časovým zpožděním. Organizátoři ale vše dobře zvládli a jednotlivá kola na sebe poměrně plynule navazovala.

Volejbalový turnaj v Čerčanech

Volejbalový turnaj v Čerčanechbb

Dne 3.12.2017 se uskutečnil volejbalový turnaj , kterého se zúčastnily i děti ze ŽŠ Vorlina. ZŠ Vorlina obsadila první 3 místa. Dále se naše družstva umístila na 5.a 8.míéstě. Akce byla moc hezká a dobře zorganizovaná. Děti byly nadšené.

POSLEDNÍ KOLO RŽL V ROCE 2017 SE KONALO VE STŘÍBRNÉ SKALICI

POSLEDNÍ KOLO RŽL V ROCE 2017 SE KONALO VE STŘÍBRNÉ SKALICIbb

Do Stříbrné Skalice se v sobotu 16.12.2017 sjelo 109 šachistů z celého regionu SE. Neodehrávalo se nic mimořádného, dokonce i ve Stříbrné Skalici praskala místní sokolovna ve švech. Ostatně tak je to nyní ve všech prostorách, kde se RŽL pořádají. Máme sice radost, že šachy hraje čím dál více dětí, ale pomalu to bude někde problém. Výborně fungující kiosek, který nabízel široký sortiment občerstvení přišel v chladném počasí vhod. Děti se odměňovaly za své výkony párkem v rohlíku, či palačinkou opravdu pilně a i dospěláci využívali výborného občerstvení. O to, aby byli všichni spokojeni se staral vzorně Bolek Studzinski. Losování a průběžné vtipné glosy mezi koly měl v popisu práce Petr Havelka.

Další úspěšné závody mladých střelců.

Další úspěšné závody mladých střelců.bb

O víkendu 2.12.2017 se někteří mladí střelci z MěDDM Vlašim a SSK Vlašim zúčastnili závodu O pohár ředitele DDM Kolín. Tento rok se mladým střelcům opravdu velmi daří. V silně obsazeném závodě si v kategorii VzPu 20 ran vleže do 12 let s oporou vystřílel zlatou medaili Václav Provazník. Pěkné osmé místo v nabité konkurenci obsadila jeho setra Karolína. V kategorii VzPu 30 ran vleže do 12 let získal také zlatou medaili David Hejný s nástřelem 315,0 bodu. Skvělé šesté místo obsadila z SSK Vlašim Sára Strnadová s nástřelem 311,9 bodu. V kategorii VzPu 30 ran vleže do 14 let získal skvělé druhé místo Matyáš Kahoun s nástřelem 317,8 bodu. Je to jeho druhý letošní nejvyšší nástřel. Závodu v Kolíně se zúčastnilo celkem 82 střelců z celé ČR.

DRUHÉ PRAVONÍNSKO - LUKAVECKÉ ŠACHOVÁNÍ A PŘÁTELSKÝ TURNAJ NEJMLADŠÍ MLÁDEŽE 9.12.2017

DRUHÉ PRAVONÍNSKO - LUKAVECKÉ ŠACHOVÁNÍ A PŘÁTELSKÝ TURNAJ NEJMLADŠÍ MLÁDEŽE 9.12.2017bb

Slíbili jsme si s dětmi z Lukavce, že jim oplatíme jejich pozvání, které jsme realizovali v červnu letošního roku na šachovém turnaji v Lukavci.

Šachy - Krajské kolo přeboru školních týmů.

Šachy - Krajské kolo přeboru školních týmů.bb

TITULY KRAJSKÝCH PŘEBORNÍKŮ VE VŠECH TŘECH KATEGORIÍCH PATŘÍ PODBLANICKÉMU KRAJI!

DĚVČATA Z ŠACHOVÝCH KROUŽKŮ MĚDDM DOVEZLA Z ČERČAN TŘI MEDAILE!

DĚVČATA Z ŠACHOVÝCH KROUŽKŮ MĚDDM DOVEZLA Z ČERČAN TŘI MEDAILE!bb

Čtvrté kolo Regionální žákovské ligy se konalo v Základní škole v Čerčanech v místní jídelně. Sjelo se 128 šachistů a ještě tak na sedmdesát lidí doprovodu a pořadatelů, není tedy divu, že jídelna praskala ve švech. Pohodlně se však všichni vešli a s malým zpožděním (není divu, zúřadovat takové množství dětí a mnoho jich hrálo poprvé) bylo zahájeno. Po celou dobu fungoval kiosek s širokým sortimentem zboží.

V turnaji "A", který se hrál v malé jídelně, jsme měli dva zástupce Lukáše Zemana a Františka Jelínka. Dnes se klukům moc nedařilo a tak si na svá konta připsali jen 7 bodů.

Další úspěch mladých střelců

Další úspěch mladých střelcůbb

Další úspěchy ověnčené medailemi opět získali mladí střelci a střelkyně

Svatomartinské slavnosti

Svatomartinské slavnostibb

V sobotu 11. 11. 2017 v odpoledních hodinách proběhly v parku již desáté Svatomartinské slavnosti. Celý den bylo pěkné počasí, odpoledne se bohužel počasí pokazilo. Krátce před začátkem slavností se k zemi začaly pomalu snášet drobné dešťové kapky, které postupně nabývaly na intenzitě. I přesto účastníkům patří velké poděkování, že jsme se opět sešli v hojném počtu. Dlouhý zástup dětí s lampiony se vydal k Čínskému pavilonu, který byl jak pro malé tak i velké účastníky krásně nasvícený. Poté jsme se vydali na zpáteční cestu k zámku, kde pokračoval další program. Seznámili jsme se s legendou o sv. Martinovi, zopakovali si některé zvyky a tradice a hlavně netrpělivě očekávali příjezd svatého Martina na koni. Jako každý rok, tak i letos se nám jej podařilo přivolat známou pranostikou: „Na svatého Martina kouřívá se z komína. A na svatou Kateřinu zalezeme pod peřinu“.

DVA POSTUPY NA KRAJSKÝ PŘEBOR ŠKOLNÍCH DRUŽSTEV V ŠACHU

DVA POSTUPY NA KRAJSKÝ PŘEBOR ŠKOLNÍCH DRUŽSTEV V ŠACHUbb

V pondělí 13.11.2017 se konalo Regionální kolo žákovských družstev. Soutěžilo se ve třech kategoriích, a to mladší žáci, starší žáci a střední školy. Do divadla v Hotelu Pošta v Benešově se sjel rekordní počet čtyřčlenných družstev ze škol - 25!

Bohatý šachový víkend 4. a 5. 11. 2017

Bohatý šachový víkend 4. a 5. 11. 2017bb

Tento víkend byl na šachové turnaje opravdu bohatý. Děti MěDDM Vlašim soustředěné v šachových kroužcích v Pravoníně se zúčastnily tří akcí. V sobotu se v Jihlavě hrál turnaj s názvem O JIHLAVSKÝ KOLÁČ. Naše barvy tam odjeli hájit sourozenci Tomáš a Daniel Zemanovi. Hrálo zde 128 dětí. Naši hráli v mladších žácích, kde startovalo 54 šachistů. Celkově se umístili Tomáš na 17. a Dan na 18. místě. Ale Tomášových 5,5 bodu ho vyneslo na 3. příčku ve své kategorii a Dan obsadil místo čtvrté. Moc klukům blahopřejeme.

Mladým střelcům z MěDDM při SSK Vlašim opět cinkaly medaile.

Mladým střelcům z MěDDM při SSK Vlašim opět cinkaly medaile.bb

 

Obrovského úspěchu dosáhli o víkendu 14. a 15. října mladí střelci z MěDDM při SSK Vlašim. V sobotu na Olympiádě mládeže v Karlových Varech zvítězil v kategorii do 14ti let Matyáš Kahoun a David Hejný zvítězil v kategorii do 12ti let.. A protože úspěchů není nikdy dost tak hned druhý den v neděli se zúčastnili prvního kola Liberecké vzduchovkové ligy kde se každoročně sjíždějí mladí střelci z celé ČR. Asi si kluci nechtěli kazit víkend a tak zde v kategorii VzPu do 14 let Matyáš Kahoun zvítězil a David Hejný jen o pouhou jednu desetinu bodu obsadil druhé místo. Oběma patří velká gratulace a poděkovaní za reprezentaci MěDDM a SSK Vlašim. J.K

JUBILEJNÍ 10. ŽÁKOVSKÁ LIGA V PRAVONÍNĚ...

JUBILEJNÍ 10. ŽÁKOVSKÁ LIGA V PRAVONÍNĚ...bb

je minulostí a děti, nás trenéry, odměnily pěknými výkony. Děkujeme!

V Pravoníně jsme uvítali, pro nás na jubilejní 10. Regionální žákovské lize, rekordní počet šachistů, kteří u nás RŽL kdy hráli. Ano, první RŽL jsme uspořádali již 22. 11. 2008. Bylo to v Kulturním domě ve velkém sále. Zde si můžete připomenout všechny turnaje, které jsme dosud uspořádali: www.sachypravonin.cz/turnaje-sk-pravonin/.

REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA V ŠACHU ZAHÁJENA!

REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA  V ŠACHU ZAHÁJENA!bb

Prázdniny skončili, školáci se zabydleli ve svých základních školách a šachistům začala nová sezóna 2017-2018. V tomto školním je čeká celkem 9 regionálních kol, kde budou poměřovat své šachové umění a budou bojovat o postupy na Krajský přebor ve svých kategoriích.

Tradičně jsme zahajovali v Sedlčanech. Hráli jsme v KD Josefa Suka v sobotu 30.9.2017.

Nábor v rámci projektu „Pojď hrát hokej“

Nábor v rámci projektu „Pojď hrát hokej“bb

HC Rytíři Vlašim pořádali ve spolupráci s ČSLH nábor malých hokejistů ve věku 4-8 let. Ten se uskutečnil v pondělí 18. září 2017 na ZS ve Vlašimi a byl součástí akce ČSLH „Týden hokeje“. Jednalo se již o druhý nábor organizovaný svazem v rámci projektu „Pojď hrát hokej“, který se ve Vlašimi konal. Na vlašimský zimní stadion dorazilo vyzkoušet si hokej více než 30 dětí.

Mladí střelci ze střeleckého kroužku MěDDM Vlašim

Mladí střelci ze střeleckého kroužku MěDDM Vlašimbb

Mladí střelci ze střeleckého kroužku MěDDM Vlašim při SSK Vlašim úspěšně ukončili střeleckou sezonu ze vzduchových zbraní závodem v Českých Budějovicích.. Zde se koncem června konal poslední vzduchovkový závod, kterého se zúčastnili někteří střelci ze střeleckého kroužku.

Beachvolejbalový turnaj smíšených dvojic

Beachvolejbalový turnaj smíšených dvojicbb

Letošní 12. ročník beachového turnaje smíšených dvojic hostí 12 dvojic. Což je stylové, příští rok jich bude nejspíš 13 J. Za vším opět stojí nadšenci z Domečku Vlašim (sekcí Zajdatour) a i přesto, že má Vlašim pouze jeden kurt, vše nasvědčuje tomu, že to bude povedený turnaj.

 

Letní šachové soustředění 2017

Letní šachové soustředění 2017bb

LETNÍ ŠACHOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2017 V PRAVONÍNĚ

Stejně jako v minulých letech uspořádal Městský dům dětí a mládeže Vlašim ve spolupráci s Šachovým klubem Pravonín, kde pracuje 10 šachových kroužků od kategorie předškolních dětí po pokročilé Letní šachové soustředění. Považujeme za nutné některé oblasti výuky "vypilovat", potřebují více času, ale hlavně se schází děti z více kroužků a utužují tak partu. Letos jsme navíc zařadili více poznávacích zájezdů a naplánovali soustředění zase trošku jiné. Tím, že trávíme s dětmi více času, lépe je poznáváme a těchto znalostí pak využíváme při jejich výuce.

BARČA SE POSTARALA O ZLATOU MEDAILI, KRYŠTOF BRAL BRONZ!

BARČA SE POSTARALA O ZLATOU MEDAILI, KRYŠTOF BRAL BRONZ!bb

Šest dětí z našich šachových kroužků, které pracují za podpory a pod vedením pracovníků Městského domu dětí a mládeže ve Vlašimi a tři z kroužků z Vlašimi se přes devítikolový seriál Regionální žákovské ligy probojovalo na Krajský přebor v šachu dětí do 16 let, který se letos odehrával v Mladé Boleslavi ve dnech 24. - 25. 6 2017 v Domově mládeže Střední odborné školy a Středního odborného učiliště.  Přálo i počasí, děti se mohly proběhnout před budovou a osvěžit u kašny.

VYDAŘENÉ PRVNÍ LUKAVECKO-PRAVONÍNSKÉ ŠACHOVÁNÍ

VYDAŘENÉ PRVNÍ LUKAVECKO-PRAVONÍNSKÉ ŠACHOVÁNÍbb

Nápad, který vznikl na poslední "Lukavecké věži" byl zrealizován v sobotu 24.6.2017 uspořádáním prvního z turnajů, který nesl název PRVNÍ LUKAVECKO-PRAVONÍNSKÉ ŠACHOVÁNÍ a další, který se uskuteční u nás se bude jmenovat DRUHÉ PRAVONÍNSKO-LUKAVECKÉ ŠACHOVÁNÍ a tak dále. Založili jsme tradici ve spolupráci se Základní školou Lukavec a Šachovým klubem Pravonín, resp. Městským domem dětí a mládeže ve Vlašimi, pod kterým všechny naše kroužky pracují. Jsme od sebe vzdáleni necelých 11 km a přesto my jsme kraj Středočeský a oni kraj Vysočina. Domluvili jsme se s paní vychovatelkou Marcelou Mrázkovou a šachovým trenérem dětí z Lukavce Pavlem Jiranem a společnými silami uspořádali tento, dnes možno napsat, vydařený turnaj. 

MISTROVSTVÍ ČR ŠKOLNÍCH TÝMŮ HOSTIL OPĚT ZLÍN

MISTROVSTVÍ ČR ŠKOLNÍCH TÝMŮ HOSTIL OPĚT ZLÍNbb

V nádherném prostředí Kongresového centra Zlín se konalo ve dnech 20.-21.6.2017 Mistrovství České republiky školních týmů v šachu 2017. Vlašimskou šachovou školu reprezentovala hned tři školní družstva, což považuji za vynikající prezentaci Vlašimi a okolí.

Musím připomenout, že všechny děti hrající za mladší a starší žáky pracují v šachových kroužcích Městského domu dětí a mládeže Vlašim, kde mají vynikající podmínky a velkou přízeň paní ředitelky Pavly Homolkové, která je na výsledky „šachových dětí“ pyšná.

Ročník 2006 FC Sellier & Bellot Vlašim

Ročník 2006 FC Sellier & Bellot Vlašimbb

Kluci skončili v mistrovské soutěži okresního přeboru mladších žáků 7+1 Celeano aasport.cz pro ročník 2004 a mladší na krásném 2.místě.

Kromě dohrávání zimní ligy a mistrovských utkání měli celou první půlku roku 2017 nabitou velmi zajímavými a kvalitně obsazenými turnaji.

Zhodnocení práce šachistů v Pravoníně

Zhodnocení práce šachistů v Pravoníněbb

LOUČENÍ SE ŠKOLNÍM ROKEM 2016-2017 A ZHODNOCENÍ PRÁCE NAŠICH ŠACHISTŮ

Pod vlivem hrdosti a radosti z výsledků, kterých naši svěřenci dosáhli při závěrečných zkouškách za uplynulý školní rok, nevím kde začít?

Úžasné množství práce, kterou naše děti odvedly při výuce v šachových kroužcích, muselo být oceněno. Někteří chodí do klubovny i třikrát týdně a vždy rády. Některé děti přijdou i mimo svůj kroužek, protože právě mají čas a zachtělo se jim zahrát si šachy. Nikdy nejsou odmítnuty, vždy se jim někdo z nás věnuje, dostanou operativně práci nebo se zapojí do práce v právě probíhajícím kroužku.

ŠACHY VE MĚSTĚ REKORDŮ

ŠACHY VE MĚSTĚ REKORDŮbb

Za mírně deštivého počasí jsme vyrazili do Pelhřimova, kde pořádali místní šachisté s Vyšší odbornou školou a Střední školou hotelovou Pelhřimov. Vše v rámci festivalu Pelhřimov - město rekordů a sportovního projektu ČUS "SPORTUJ S NÁMI" tradiční turnaj O PELHŘIMOVSKÉHO PĚŠCE, a to IV. ročník rapid šachu. Místo konání turnaje jsme velice rychle našli a dobře se nechalo i zaparkovat. Škola, ve které se konal turnaj propůjčila pěkné prostory jídelny. Zajištěno bylo stravování formou objednaných baget, ale byl otevřen i bufet, ve kterém bylo drobné občerstvení jako sladkosti, pití a káva.

O zábavu všech se zde do odpoledních hodin starali dvě ochotné paní z VZP. Pro děti měli omalovánky a různé skládačky, za jejichž složení a vyřešení děti dostávaly různé propagační ceny. Tento koutek využívala naše děvčata, jak jen to čas dovoloval. Dospělé doprovody mohly využít měření tlaku a tuku v těle.

V Táboře se soutěžilo o krále a královnu MŠ 2017

V Táboře se soutěžilo o krále a královnu MŠ 2017bb

 

V sobotu 10.6.107 se konala soutěž "O krále a královnu MŠ 2017". Tuto soutěž organizuje ŠACHklub Tábor pro děti z mateřských školek, které navštěvují šachové - figurkové školičky. Rádi do Tábora na soutěže předškoláků zajíždíme a také úzce spolupracuje s tímto šachovým klubem. Předáváme si zkušenosti a vzájemně se upozorňujeme na nové studijní materiály.

V letošním školním roce nám docházelo do kroužku předškoláků 18 dětí a 12 z nich by bezesporu úkoly zvládlo. Ostatní jsou ještě hodně mladí a jejich čas přijde příští rok! Ovšem jiné programy rodičů a také nemoci způsobily, že se turnaje zúčastnilo jen 6 předškoláčků. A ti ostatní jim mohou jen závidět, protože si to moc užili, rodiče s úžasem sledovali, co jejich malí šachisté dokáží. Turnaje se zúčastnili i sourozence Zemanovi (Tomáš a Daniel) hráči, kteří mají už zkušenosti z praktické hry a účastnili se nedávno M-ČR HD8, i Eliška Škarydová má za sebou spoustu rapidových partií.

Celkovým vítězem se stal Ondřej Černý z MŠ Vančurova Tábor se ziskem 78 bodů. Stal se králem MŠ. V dívkách vyhrála Eliška Škarydová z Pravonína. Eliška absolvovala tento turnaj již loni a protože pracovala poctivě v kroužcích, tak ji letos její výsledky vynesly na 1. místo. Moc blahopřejeme!

Zlato ze Salzburgu

Zlato ze Salzburgubb

Mezinárodní fotbalový turnaj Mozart Trophy v Salzburgu, který se uskutečnil ve dnech 2. - 4. června 2017, se neobešel bez účasti vlašimského týmu U9 FC Sellier & Bellot Vlašim. Po páteční prohlídce místního stadionu Red Bull Arena a nástupu všech zúčastněných týmů za rytmu naší státní hymny, jsme se těšili na sobotní utkání v základní skupině. Krásné slunečné počasí v místě turnaje nám přálo. Po přesvědčivých výhrách nad Centrum Sportu Asy I (Polsko) 4:1, ASV Petronell-Carnuntum (Rakousko) 4:0 a remíze se Sokolem Dolní Počernice (ČR) 0:0 jsme se usadili na prvním místě tabulky a postoupili do finálové skupiny. Po těžkých nedělních bojích s TJ Centropen Dačice (ČR) 5:1, SV Hirschstetten (Rakousko) 4:0 a remíze s TSV Neubiberg (Německo) 1:1 jsme jako výherci finálové skupiny postoupili do boje o zlato s místním týmem Lieferinger SV (Rakousko). Začalo pršet, ale ani podmáčený terén nás nezastavil. Prohrávali jsme 1:0, ale naši kluci zabojovali a nakonec vyrovnali na konečných 1:1. Následovaly penalty. Po infarktovém průběhu, kdy se kluci blýskli báječnými střelami a brankář perfektními zákroky, jsme nakonec vyhráli 4:3 na penalty a mohli jsme slavit. Máme ZLATO!!! Neporažení a celkové skóre 19:4. Nadšení neznalo mezí. Hoši, děkujeme.

Obrovský dík patří především našim trenérům za skvěle odvedenou práci, organizátorům za uskutečnění nádherného zážitku a hlavně rodičům za velikou podporu našich hráčů.

„Turnaj hraný na větším hřišti s větším míčem a ve formátu 6+1, to vše bylo pro nás nové a tak to vyvolávalo určité obavy, jak se s tím kluci vypořádají. Kupodivu hned od úvodního zápasu nebylo nic z toho znát a kluci se do toho pustili s velkou chutí. Oceňuji na klucích jejich bojovnost, vzájemnou podporu a pěkné akce, po kterých padaly góly. Vítězství v dramatickém finále turnaje bylo pro ně odměnou za toto vše,“ okomentoval vystoupení vlašimských kluků za trenéry Mirek Dub.

Sestava:

Filip Motyčka (6 gólů), Matěj Müller, Filip Hernandez (1 gól), Adam Kolman (3 góly), Štěpán Kocián, Marek Dub, Jiří Šneidr, Pavel Budil, Matyáš Kohout, Tobiáš Maršíček, Tomáš Krucký (1 gól), Lukáš Slabý (8 gólů), Jan Filip (4 góly)

Trenéři:

Roman Filip, Miroslav Dub, Michal Kolman

Trenér brankáře:

Vladimír Kout

Organizační tým:

Domeček (MěDDM Vlašim), Jiří Moudrý, Pavel Křížek

Sponzoři:

Bukostav, s.r.o., Jeno, s.r.o., Sellier & Bellot, a.s., Viking Mašek, a.s.

Šachy - MČR družstev starších žáků, dvojiček a jednotlivců - 55. ročník

Šachy - MČR družstev starších žáků, dvojiček a jednotlivců - 55. ročníkbb

Děti byly fantastické, turnaj si užily a tvořily sourodý kolektiv a moc se podporovaly. Je pro nás velkým úspěchem, když můžeme složit družstvo na takto prestižní turnaj v působnosti České republiky z dětí, které jsme si vychovaly od mateřské školky, věnovali jim stovky hodin poctivé práce a nyní se můžeme těšit z jejich výsledků. Startovalo 63 družstev a my skončili na 23. příčce, a to jen kapitánka a Lukáš Zeman jsou ve věku starších žáků. Všichni ostatní jsou mladší. Určitě je to příslib do budoucna a když na sobě zapracují, možná to bude za rok lepší!

Zvolte stranu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další strana
vytvořilo Anawe