Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

 

logo 1 střed.kraje

Podpora z fondu hejtmanky Středočeského kraje:

 

Příspěvek na projekt "S Domečkem karnevalovým krokem do všech základních škol (pořádání karnevalů na ZŠ)"

 

Rimini Itálie pro účely fotbalu

        

Děkujeme

 

 

 

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Reportáže z konaných akcí

MěDDM / Reportáže z konaných akcí

REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ „E“ V SEZÓNÉ 2015/2016 VYHRÁL ŠK PRAVONÍN

REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ „E“ V SEZÓNÉ 2015/2016 VYHRÁL ŠK PRAVONÍNbb

                          V neděli 3.4.2016 se odehrálo 10., předposlední, kolo Regionální soutěže E v sezóně 2015/2016 a v Pravoníně jsme hostili šachisty Stříbrné Skalice B. V družstvu hrají především trenéři z šachových kroužků MěDDM Vlašim a děti z jejich šachových kroužků. 

ŠACHISTÉ Z KROUŽKŮ MěDDM VLAŠIM SE NA KRAJI NEZTRATILI

ŠACHISTÉ Z KROUŽKŮ MěDDM VLAŠIM SE NA KRAJI NEZTRATILIbb

Letos jsme se, my z pravonínských šachových kroužků, rozhodli k účasti na Středočeském krajském přeboru v rapid šachu, který se konal v Neratovicích 2.4.2016. Cílem bylo otestovat kvalitu našich dětí (Lukáš Zeman, Štěpán Filip, Filip Kůra a Jan Veselý) v krajské konkurenci. Ve všech kategoriích naši šachisté soutěžili jako mladší a nepočítali jsme s žádnými postupy. Úkolem bylo, aby se naše děti umístily v horních polovinách startovních polí. A to se podařilo! Za Vlašim dále soutěžil Jakub Voříšek a Kryštof Křížek. Děti doprovázel trenér Lukáš Filip.

Velikonoční beránek zpět v šachovém kroužku v Pravoníně!

Velikonoční beránek zpět v šachovém kroužku v Pravoníně!bb


              V sobotu 26. 3. 2016 pořádal Dům dětí a mládeže v Kolíně třináctý ročník turnaje O velikonočního beránka. Krásný a prostorný sál se začal pomalu plnit, přijížděli hráči z různých šachových kroužků z blízkého i širokého okolí.  Kolem půl desáté proběhlo zahájení, rozlosování, děti zasedly za šachovnice a začalo se hrát.

           Jednotlivá kola na sebe navazovala bez dlouhých přestávek, takže nám čas plynul velice rychle. Po sedmém kole paní pořadatelka rozdala každému šachistovi lísteček s číslem a nejmladší účastník turnaje vylosoval výherce krásného dortu. Pak už následovalo vyhlášení výsledků vlastních turnajů.

Turnaj šachových nadějí ve Frýdku Místku

Turnaj šachových nadějí ve Frýdku Místkubb

NEJLEPŠÍ ČEŠKOU NA TURNAJI ŠACHOVÝCH NADĚJÍ V KATEGORII DÍVEK U 12 BYLA NAŠE PETRA PÍŠOVÁ

           Díky pěkným výsledkům, a to jak na přeborech ZŠ, tak i v RŽL a i na dalších turnajích, jsem nabídla starším dětem účast na mezinárodním Turnaji šachových nadějí ve Frýdku - Místku. Konal se sice o Velikonocích a děti přišly o tradiční velikonoční radovánky doma, ale to jim vynahradila veliká spousta zážitků na Moravě.  Dalším cílem, kromě zmíněné odměny, který tento turnaj plnil, bylo utužení vztahů tohoto družstva a dále pak získání osobních šachových úspěchů.

Malým střelcům z MěDDM opět zacinkaly medaile

Malým střelcům z MěDDM opět zacinkaly medailebb

V sobotu 27.2.2016 se děti ze střeleckého kroužku při MěDDM Vlašim zůčastnily střeleckého závodu v Hradci Králové - Memoriál A.Greplové.

HUMPOLECKÁ ZIMNÍ LIGA U 11

HUMPOLECKÁ  ZIMNÍ  LIGA U 11bb

        V rámci zimní přípravy se rozhodli trenéři Petr Kotora a Miloš Filip  družstva fotbalistů U11 (ročník 2005) přihlásit družstvo na Humpoleckou zimní ligu. Byli odehrány tři série zápasů a vše probíhalo takto:

         V neděli 31.1.2016 byl odehrán 1.turnaj v rámci tzv. Humpolecké zimní ligy. Hrálo se v krásném areálu místního klubu v Humpolci na UMT, na dvou hřištích každý s každým 7+1, pět zápasů, vždy po dvaceti minutách. My měli těžké rozlosování, první čtyři utkání za sebou, poslední zápas po dvacetiminutové přestávce, tedy pěkná porce, ale zvládli jsme to parádně, čtyři výhry a jedna remíza. Utkání byla se soupeři, které neznáme, kromě Havlíčkova Brodu, tedy výborná konfrontace z týmy kraje Vysočina. My odehráli dobrý turnaj, bylo vidět plno krásných akcí, gólů, kliček, narážeček a i plno osobních soubojů, všichni makali, moc všechny hráče chválíme. Do týmu perfektně zapadl nový hráč David Budil, který s námi objíždí některé zápasy a turnaje, i se prosadil střelecky. 

U10 (ročník 2006) pod vedením trenéra Milana Knížka odehráli úspěšně další halový turnaj.

Fotbalisté FC Sellier & Bellot Vlašim přípravka U10 (ročník 2006) pod vedením trenéra Milana Knížka odehráli úspěšně další halový turnaj.bb

Na turnaji v nafukovací hale na umělé trávě ve Zbuzanech se hrálo na dvou hřištích, systémem 5 + 1, každý s každým. Vlašim přijela v devíti hráčích, střídala tak postupně po jednom hráči v obraně, záloze i útoku. 
První zápas byl ze strany rytířů velmi vydařený se spoustou šancí, porazili ČAFC Praha 5:0. A i následná utkání byla pro Vlašim vítězná. Jediné zaváhání přišlo s týmem velmi urostlých chlapců z Union Vršovice, kdy kluci prohráli 1:4. Poté si náladu spravili výhrou nad Viktoria Praha "A" a skončili tedy na druhém místě.

VÍTĚZEM REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÉ LIGY 2015/2016 JE JAKUB VOJTA

VÍTĚZEM REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÉ LIGY 2015/2016 JE JAKUB VOJTAbb

 

         K odehrání posledního kola se šachisté z regionu SE sjeli do Kulturního domu v Sázavě. Vše  probíhalo tradičně, příprava sálu, stavění šachovnice, okukování bohatého cenového fondu (tentokrát měl pan Kotzot připraveno velké množství pohárů a medailí). Připravovalo se vyhodnocení nejen 9. kola, ale i celého ročníku podle kategorií. Tradičně bez chyb a promtně losoval Petra Havelka. Áčko hrálo v patře v malé vinárničce a ostatní v přízemí v prostorném sále.

ČTYŘDENNÍ SOUSTŘEDĚNÍ FOTBALISTŮ 2005 SPLNILO ÚČEL!

ČTYŘDENNÍ SOUSTŘEDĚNÍ FOTBALISTŮ 2005 SPLNILO ÚČEL!bb

 Ve dnech 10.3. - 13.3.2016 jsme v rámci soustředění dali našim fotbalistům "trochu do těla". Pět tréninkových jednotek a dva přípravné zápasy během čtyř dnů! To byl velký příděl! Ale všichni si s tím poradili.  S prací týmu jsme byli oba (Petr Kotora a Miloš Filip - trenéři) velmi spokojeni. Všichni přistupovali k tréninku zodpovědně a  podařilo se rozhýbat všechny svaly na těle každého malého fotbalisty.

FC Graffin Vlašim ročník 2006

FC Graffin Vlašim ročník 2006bb

Stříbrné medaile pro FC Graffin Vlašim U10 na turnaji ve Zbuzanech 13.2.

 

FC Graffin Vlašim : Viktorka Žižkov 1:0

FC Graffin Vlašim : SC Xaverov 3:2

FC Graffin Vlašim : TJ Sokol Olšany 1:0

FC Graffin Vlašim : FC Viktoria Plzeň 2:0

FC Graffin Vlašim : FK Ústí nad Labem 1:2

FC Graffin Vlašim : ČAFC Praha B 3:0

 

 

 

 

 

FC Graffin Vlašim ročník 2006

FC Graffin Vlašim ročník 2006bb

V neděli 17. ledna kluci odehráli halový turnaj v Berouně. Skončili na krásném 3.místě.

FC Graffin Vlašim : TJ Ligmet Milín 4:0

FC Graffin Vlašim : TJ Ruzyně 2:0

FC Graffin Vlašim : FK Baník Sokolov 2:5

FC Graffin Vlašim : FA AZ 2007 5:1

FC Graffin Vlašim : FA AZ 2006 1:1

FC Graffin Vlašim : Union Cerhovice 3:0


 

MOC HEZKÉ VÝSLEDKY ZE ŽÁKOVSKÉ V KAMENICI

MOC HEZKÉ VÝSLEDKY ZE ŽÁKOVSKÉ V KAMENICIbb

                O první březnové sobotě 5. 3. 2016 a ve stínu MČR mládeže, které se začalo hrát v Koutech nad Desnou, vyrazila početná skupina vlašimských šachistů, organizovaných v zájmových kroužcích Městského domu dětí a mládeže ve Vlašimi, do Kulturního střediska v Kamenici. Ještě nikdy jsme v tomto sále nehráli a hned v úvodu musím konstatovat, že se jednalo  o vynikající prostory pro konání této soutěže. Áčko hrálo v klídku na balkoně, málokdo odhalil cestu k nim a tím šachistům pořadatelé vytvořili perfektní podmínky pro hru šestnácti nejlepších šachistů z našeho regionu. I ve velikém prostorném sále se pohodlně rozplynulo 99 dětí hrajících turnaje B a C. Oddělené prostory pro doprovody v přísálí i na galerii, v ústraní kiosek a přilehlá restaurace, vytvořily podmínky pro nás nehrající na vysoké úrovni, ale hlavně nebyly děti v sále nikým rušeny. Od nás trenéři doprovázeli hned 10 dětí.

Šachisté z domů dětí porovnávali své šachové umění.

Šachisté z domů dětí porovnávali své šachové umění.bb

Poslední prázdninovou sobotu 27. 2. 2016 strávili Štěpán Filip a František Jelínek se svými trenéry na šachovém turnaji pro mládež, kde reprezentovali Městský dům dětí a mládeže Vlašim,  který pořádal Šachový klub MDDM Úvaly pod záštitou starosty Úval Mgr. Petra Boreckého. 

Rodinné dvojice 2016

Rodinné dvojice 2016 v šacháchbb

To nám to utíká! Zdá se to jako včera, kdy jsme v Pravoníně uspořádali první ročník Zimního turnaje, resp. Rodinných dvojic, který hrálo 26 nadšenců (trochu jiným systémem) a on už se v sobotu 20.2.2016 konal 8. ročník!

         Pořadatelé přivítali 59 dvojic v příjemném prostředí Společenského domu Obce Pravonín a pod záštitou Městského domu dětí a mládeže ve Vlašimi, pod kterým všechny naše šachové kroužky pracují, uspořádal Šachový klub Pravonín tuto krásnou společenskou akci. Poměřují zde své šachové umění rodiče či prarodiče s dětmi, sourozenci, sestřenice, bratranci, strýcové a tetičky. Za finančního přispění všech soutěžících, kteří se složili na cenový fond, ale i nezbytných sponzorů, kterých máme jedenáct, jsme mohli připravit právě tuto akci.

        Letošní ročník měl vysokou úroveň. Soutěžilo zde hned 9 dvojic, které měli ve svém součtu elo 4000 a více. Letos zůstal putovní pohár skoro doma, vyhráli jej otec a syn Tomáš a Jakub Vojtovi z Vlašimi. Uhráli 12,5 bodu ze 14 možných, následovali je obhájci titulu z loňska otec a syn Doležalové 11,5/14 z Říčan. Třetí příčku obsadili otec a syn Rýdlovi z Prahy, kdy syn Jiří reprezentuje Vlašim nejen na republikové, ale i mezinárodní úrovni.

Jarní prázdniny s Domečkem na horách – Šumava, Zadov, chata Cihelny

O letošních jarních prázdninách děti z vlašimského Domečku opět vyrazily na své oblíbené místo na Šumavě vyřádit se na lyžích a snowbordech.

FOTBALOVÝ TURNAJ NADĚJÍ VLAŠIM 2016

FOTBALOVÝ TURNAJ NADĚJÍ VLAŠIM 2016bb

V sobotu 23.1.2016 se uskutečnil ve sportovní hale ve Sporthotelu ve Vlašimi Fotbalový turnaj nadějí, určený pro děti narozené v roce 2009 a mladší. Turnaje se kromě domácího týmu FC Graffin Vlašim zúčastnily týmy SK Benešov, SK Votice, SK Slavia Praha, FC MAS Táborsko a FK Kolín. Hrálo se systémem 4+1, každý s každým, na jeden poločas v délce 15-ti minut.

Vlašimští fotbalisté prošli turnajem bez ztráty bodu a zcela po zásluze si z turnaje odnesli zlaté medaile.

Pelhřimovský turnaj mládeže

Pelhřimovský turnaj mládežebb

 V sobotu 23. 1. 2016 se konal Pelhřimovský turnaj mládeže. Zúčastnilo se ho 97 dětí z různých krajů, nejen z Vysočiny, ale i jiných zemí. Jedna účastnice byla ze Slovenska z Žiliny. Turnaj se konal v budově Vyšší odborné školy a Střední školy hotelové Pelhřimov.

Kuželkářská bouře

Kuželkářská bouřebb

Turnaj plný zvratů. Aneb každý může vyhrát. Přesně takhle se dá zhodnotit 7. ročník tradičního turnaje smíšených dvojic v kuželkách, který pořádá Domeček Vlašim (sekce Zajdatour) ve spolupráci s Láďou Procházkou. Letos se sešlo dvanáct dvojic a nechyběli mnohaletí vítězové a každoroční favorité. Od rána rozehrála skupina A, kde jednoznačně dominovali loňští vítězové - Lucka Bísková s Fandou Píchou a zajistili si tak postup do vyřazovacího pavouka z nejlepší možné pozice. Vše ubíhalo v poklidném tempu a kolem poledne vystřídala první skupinu druhá. V té poslušně plnili roli favoritů Iva a Láďa Hlaváčkovi. Vše podle papírových předpokladů. Pohoda a klídek, případní sázkaři by si mohli mnout ruce, jak vše vychází.  Nikdo nemohl tušit, že se schyluje k soukromé kuželkářské bouři.

Badmintonový turnaj

Badmintonový turnajbb

Ach, ty ženy. To není povzdech mladíka z konce 19. století, ale mé tiché lamentování nad účastí dívek na Vánočním turnaji jednotlivců v badmintonu. Ten probíhá opět pod hlavičkou Domečku (sekcí Zajdatour) ve spolupráci s vlašimským Spartakem. Vypsané jsou tři kategorie. Nejpočetnější jsou muži, kde se sešlo 14 bijců, dětí je pět a žen…ach, ty ženy…jsou jenom dvě. 19. prosince je zřejmě špatné datum, protože každá peče cukroví, provádí předvánoční úklid a u plotny lamentuje nad každoročním shonem.

4. PUTOVNÍ POHÁR SILVESTROVSKÉHO TURNAJE TENTOKRÁT NA JIH ČECH

4.	PUTOVNÍ POHÁR SILVESTROVSKÉHO TURNAJE TENTOKRÁT NA JIH ČECHbb

            Dvacátý devátý prosinec každého roku už po sedm let patří v Pravoníně šachistům. To místní šachový oddíl pořádá Silvestrovský turnaj a začalo to proto, aby naše děti odpoutaly svoji pozornost od televizních přijímačů, mobilů, počítačů a jiné moderní techniky a provětraly své mozkové závity.

ŽÁK LEPŠÍ SVÉHO UČITELE...

ŽÁK LEPŠÍ SVÉHO UČITELE...bb

... tak nějak začíná nejčerstvější zpráva z Vánočního turnaje, který se odehrál v sále Hasičské zbrojnice v Uhlířských Janovicích tradičně dne 27.12.2015 a byl to již 16. ročník.

          O turnaji víme už od loňského roku, ale až letos jsme uznali za vhodné jej dětem z našich kroužků doporučit. Přihlásili se Štěpán Filip a Filip Kůra, kteří doplnili otce a syna Vojtovy z Vlašimi. Celkem turnaj odehrálo 54 šachistů, průměrné elo turnaje bylo 1633, hrálo se tempem 2 x 20 minut a 7 kol. Po turnaji se vyhlašelo celkové pořadí, dále byli zvlášť oceňováni žáci a pak ještě rodinné dvojice.

2. ŠACHOVÝ TURNAJ „O VÁNOČNÍHO KAPRA“ V PRAZE

2.	ŠACHOVÝ TURNAJ „O VÁNOČNÍHO KAPRA“ V PRAZEbb

     Na sobotu 19. 12. 2015 jsme využili pozvání kolegů ze Smíchova a zajeli na šachový turnaj o "O vánočního kapra". Naposledy jsme zde hráli v roce 2009 s předešlou generací našich šachistů Lukáš a Vojta Filipovi, Tomáš Filip, Daniel Ždych a Filip Zvára. Tentokrát využili nabídky k účasti Štěpán Filip a Filip Kůra. Z vlašimského oddílu hráli ještě Jakub Vojta, který byl prvním nasazeným v kategorii mladších žáků a ve starších hráčích (ač mohl hrát také ve skupině mladších) hrál Jakub Voříšek.

PRAVONÍNŠTÍ ŠACHISTÉ O VÁNOČNÍCH PRÁZDNINÁCH VSKUTKU NEZAHÁLELI….

PRAVONÍNŠTÍ ŠACHISTÉ O VÁNOČNÍCH PRÁZDNINÁCH VSKUTKU NEZAHÁLELI….bb

 …. ano, jedna akce střídala druhou! A těch úspěchů!     

  1. VÁNOČNÍ BESÍDKY  

        Pátek 18. 12. 2015 jsme celý den nasávali vánoční atmosféru. Před devátou hodinou měly přijít děti z místní mateřské školy se všemi svými pracovníky. Tak jsme od milého rána připravovali nejen klubovnu, ale i malý sál a připravovali pro naše šachisty vánoční stromeček, dárečky, všechny možné hry a hned od rána z našeho počítače zaznívaly vánoční koledy.

DĚTI Z PRAVONÍNSKÝCH ŠACHOVÝCH KROUŽKŮ DOVEZLI 3 STŘÍBRNÉ MEDAILE

DĚTI Z PRAVONÍNSKÝCH ŠACHOVÝCH KROUŽKŮ DOVEZLI 3 STŘÍBRNÉ MEDAILEbb

          V sobotu 12. 12. 2015 se konalo již 7. kolo Regionální žákovské ligy v šachu. Tentokrát jsme hráli v Základní škole v Čerčanech.

          Sjelo se 116 šachistů, kteří hráli ve 3 samostatných turnajích. V nejprestižnějším Turnaji A hájili naše barvy Petra Píšová a Filip Kůra. Petra své kvality potvrdila a v šestnáctičlenné skupině hráčů skončila čtvrtá, ovšem z dívek byla druhá a ze stříbrné pozice měla velikou radost. V Turnaji B hráli všichni naši ostatní, tedy 9 dalších dětí. Nejlépe si vedl Štěpán Filip, který po celou dobu turnaje atakoval první příčku. Druhý skončil jen díky druhému pomocnému hodnocení, neboť uhrál stejný počet bodů jako vítěz turnaje. A třetí oceněnou byla Barbora Slavíková, která si v tomto turnaji uhrála také 2. příčku v kategorii dívek.  Další solidní úspěch z našich získal Fanda Jelínek, který si uhrál 3. výkonnostní třídu. Nyní už jsou turnaje velmi napínavé, neboť se blíží konec seriálu turnajů a jen ti nejlepší postoupí na Krajský přebor, který se odehraje v Mladé Boleslavi.

         Děkuji všem, kdož děti dovezli na soutěž a strávili s nimi celý den.

Zapsala: Marie Filipová

Poděkování

Poděkování MěDDM Vlašim

 

            Chceme poděkovat za vstřícnost a ochotu MěDDM Vlašim, za vybavení které bylo pořízeno pro střelecký kroužek mladých střelců. Věříme že, mladí střelci naváží na podobné výsledky, jakých se podařilo dosáhnout na soutěžích tento rok. Mnoho štěstí a pevnou ruku v roce 2016.

 

Zdeněk Krejča a Jaroslav Kahoun

 

 

Další úspěch mladých střelců z MěDDM Vlašim

Další úspěch mladých střelců z MěDDM Vlašimbb

Dne 5. 12. se děti ze střeleckého kroužku při MěDDM Vlašim, zúčastnili tradičního střeleckého závodu v Hradci Králové, závod se konal pod názvem Hradecká diabolka.

         První a druhé místo v kategorii VzPu s oporou, vystřílel Zdeněk Seidl a Sára Strnadová ze střeleckého kroužku při MěDDM Vlašim. Na pěkném pátém a šestém místě se dále umístil Matyáš Berka a Václav Provazník rovněž za MěDDM Vlašim.

          Zdeněk Seidl se také zúčastnil 21.11 2015 závodu v Benešově, kde také zvítězil.

V kategorii VzPu se, na pěkném pátém a desátém místě umístil Matyáš Kahoun a Valerie Lažanová.

        

         Všem mladým střelcům gratulujeme a přejeme mnoho štěstí v následujícím roce 2016, hlavně k podobným výsledkům. Děkujeme také rodičům, MěDDM Vlašim a firmě Sellier&Bellot za podporu a pomoc s vybavením které nám pomáhá s našimi závodními činnostmi.

 

Zdeněk Krejča a Jaroslav Kahoun

 

ČERTOVSKÉ ŠACHY

ČERTOVSKÉ ŠACHYbb

             Využili jsme pěkného nedělního dne 6.12.2015 a děti z pravonínských šachových kroužků, které pracují pod Městským domem dětí a mládeže ve Vlašimi, si zajeli zahrát turnaj čertovských dvojic ke kolegům do Tábora. Šachový oddíl ŠACHklub Tábor ve spolupráci se ZŠ Zborovská uspořádal 10. jubilejní ročník.

Strašidelná noc na ZŠ Vorlina

Strašidelná noc na ZŠ Vorlinabb

„Tak jak? Uděláme tu strašidelnou noc?“ hučím do Sígra. Jeho nepřítomný pohled značí dvě věci. Buď nad tím usilovně přemýšlí, anebo mě nevnímá. Drcnu do něj loktem, to ho většinou vytrhne z letargie.

„ Uděláme“ přikyvuje „ ale bude fakt strašidelná!“
 Následuje několik večerů plánování, zajišťování, testování a přemlouvání kamarádů, že je prostě na akci potřebujeme. Pár dní před začátkem je jasné, že děti čeká obrovská show. Jenom dolaďujeme několik detailů a už je pátek 27.11. Před školou se schází 32 nedočkavců a kolem šesté hodiny vyrážíme do školy. Po vytvoření spacího zázemí v hudebně se přesouváme do tělocvičny a program začíná jízdou na kladce napříč tělocvičnou. Velký zážitek, zavěsit se u stropu na kladku a ve značné výšce přejet na druhou stranu. Prvotní strach je překonán a všichni se baví netradiční atrakcí. K dobré zábavě přispívá i pizza, kterou nám dovezli kolem půl osmé z vlašimské pizzerie.

I BEZ HLAVNÍCH OPOR PĚKNÝ VÝSLEDEK

I  BEZ  HLAVNÍCH  OPOR  PĚKNÝ  VÝSLEDEKbb

 Na další turnaj jsme v sobotu 28.11.2015 jeli do nedalekého Benešova, který se konal v S- centru v nafukovací hale s UMT. Proti sobě hráli ročníky 2005, na hřišti 20x40 metrů 4+1 hráčů v poli. Celkem šest týmů se utkalo každý s každým, zápas vždy trval 20 minut. My nominovali devět hráčů, nechali jsme tentokrát doma naše opory (Ferdu, Šimona a Tondu, který přijel tým podpořit na místo), chtěli jsme si vyzkoušet hru bez nich. Celkově dvě remízy a tři výhry znamenalo pěkné druhé místo. Jsem velmi spokojen ze všemi hráči, snažili se všichni, dobře kombinovali, vyhrávali osobní souboje a stříleli pěkné branky - dobrá kolektivní hra okořeněná střeleckým uměním Honzy Rytiny, autora sedmi branek. Po zásluze byl Honza Kotora vyhlášen nejlepším brankářem turnaje, předvedl výborné zákroky. Nejlepší zápas s dobře hrajícím Hlinskem (remíza), který ostatní týmy vysoko přehrával.

 

Zvolte stranu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další strana
vytvořilo Anawe