Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil výtahy

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

 

 

logo 1 střed.kraje

Podpora z fondu hejtmana středočeského kraje:

 

Jedná se o tyto projekty v roce 2018:

 

1. Turnaje fotbalových nadějí ročníků 2009 a mladších - 3. ročník na Domečku

2. Karnevalové reje na Domečku v rámci oslav 700. výročí Vlašimi 

3. Podpora šachových kroužků (Krajský přebor v šachu dětí do 8 let a Turnaj rodinných dvojic)

4.Letní aktivity s Domečkem Vlašim (soustředění,tábory...)

 

HUMANITÁRNÍ FOND, v rámci Tématického zadání "Zdravotnictví a Zdraví 2020"

Zdraví 2020 - Aktivity a projekty v oblasti tělovýchovy zaměřené na podporu pohybových aktivit stárnoucí populace a kulturního a uměleckého začlenění do činnosti v zájmových útvarech MěDDM

        

Děkujeme

 

 

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Dokumenty

Reportáže z konaných akcí

MěDDM / Reportáže z konaných akcí

ODDÍLOVÝ ČERTOVSKÝ TURNÁJEK V ŠACHU - PRAVONÍN

ODDÍLOVÝ ČERTOVSKÝ TURNÁJEK V ŠACHU - PRAVONÍNbb 
Páteční schůzky 29.11.2013 jsem pojali poněkud netradičně a pro děti, za vydatné pomoci Městského domu dětí a mládeže, byl uspořádán Oddílový čertovský turnájek.
 

    

Zdobení stromečku v Domově důchodců

Zdobení stromečku v Domově důchodcůbbDne 29.11.2013 kroužek roztleskávaček pod vedením Leily Seidlové a Anety Hanusové zdobil stromeček v Domově důchodců.

Mikulášská na ledě

Mikulášská na leděbb

V pondělí 2.12.2013 proběhla mikulášská na ledě pro naše nejmenší ze školičky bruslení. Pro velký zájem byla školička bruslení prodloužena ještě o pondělí 2.12. a 9.12. vždy od 17.30 do 18.30 hod.

Děti, které chtějí dále pokračovat a věnovat se hokeji, mohou návazně pokračovat již pod vedením trenérů hokejového oddílu.

Mají možnost  si zdarma zapůjčit výstroj a první rok platí pouze registrační poplatek na MěDDM, který obsahuje i pojištění.

Tréninky budou probíhat.

Pondělí: 17.30 - 18.30 hod.

Čtvrtek: 16.15 - 17.15 hod.

Sobota nebo neděle: 8.45 - 9.45 hod.

V případě zájmu stačí přijít v uvedených termínech na ZS a kontaktovat trenéry nebo využijte emailu: info@sportvlasim.cz

Zdobení stromečků

Zdobení stromečkůbb 

Dne 27.a28.11.2013  proběhlo jako každý rok ve školách na Vorlině  a na Sídlišti zdobení vánočních perníčků, děti nasály atmosféru vánoc.  Tímto bychom chtěli poděkovat paní Slabé.

Fotbalový turnaj ročník 2006

Fotbalový turnaj ročník 2006bb 

V sobotu 16.11. se přípravka C ročník 2006 zúčastnila halového turnaje S - centrum Cup v Benešově. Kluci turnajem s velmi vyrovnanými zápasy prošli bez jediné porážky. Dvě remízy a tři výhry bohužel znamenaly "pouze" 2. místo. Na zlato jim scházely dva góly. Nejlepším hráčem týmu byl vyhlášen Jakub Pešek a nejlepším brankářem celého turnaje se stal Tomáš Benda.

Další tvořivé odpoledne v Domečku

Další tvořivé odpoledne  v Domečkubb 

V  úterý   12. 11. 2013 uspořádal  MěDDM v pořadí již druhé tvořivé odpoledne pro  

veřejnost ,  tentokrát  zaměřené na výrobu květin z organzy.

 Účastnice kurzu  se pod vedením lektorky J. Babkové se naučily vyrábět krásné textilní květiny použitelné jako bižuterní brože či ozdoby do vlasů.

V  těchto  občasných  tvořivých setkáních chceme pokračovat i nadále. Další kurz chystáme na leden a opět se v něm vrátíme k našemu oblíbenému FIMU.

 Všechny zájemce tímto srdečně zveme k nám do Domečku.

Opékání brambor

Opékání bramborbbKaždé listopadové úterý probíhá v MěDDM Vlašim opékání brambor. Všichni jste srdečně zváni.

Svatomartinský průvod

Svatomartinský průvodbb

V neděli 10.11.2013 v odpoledních hodinách proběhl v parku již tradiční Svatomartinský průvod .Letos jsme se opět sešli v hojném počtu, a to i přes začínající dešťové kapičky, které se rozhodly se nutně podívat na Zem. My se nepolekali a tak bylo na co koukat. Dlouhý zástup "malých světýlek" se vydal k Čínskému pavilonu, kde na ně čekal skřítek Podzimníček s kouzelným obrázkem. Poté nás čekala cesta zpátky k zámku. Tady již byl pro děti i dospělé přichystaný program ( seznámení s legendou o sv.Martinovi a venkovní diskotéka.)Také nechybělo občerstvení. Každý si mohl dát na co měl chuť, zahřát se výborným svařákem a nebo ochutnat svatomartinské víno.

Jediné co i letos opět chybělo, byla svatomartinská husa. Tak třeba příště. Samozřejmě mezi nás dorazil i Martin na svém koni a strávil s námi krásný nedělní podvečer. Děti v závěru dostaly za kouzelný obrázek svatomartinské zlaté dukátky, ochutnaly doma vyrobené svatomartinské rohlíčky a vesele si užívaly podzimní diskotéky.

Na závěr děkujeme Domečku Vlašim, panu Sedláčkovi, Adrianovi, všem z kavárny U veselé žirafy, panu Šustovi a jeho oři a všem, kteří nám při akci jakkoliv pomáhali.

Sluníčka

Turnaj ve stolním tenise

Turnaj ve stolním tenisebbVe dnech 1.-3. 11. 2013 se konalo ve Sportovní hale víkendové Turbo"mini"soustředění pod záštitou Domu a dětí a mládeže ve Vlašimi. Přijeli k nám hosté ze Sokola Plzeň , kterým se moc líbí naše práce s mládeží a požádali nás o vzájemnou spolupráci .

Šachový turnaj

Šachový turnajbbDne 1.11.2013 o podzimních prázdninách proběhl šachový turnaj v MěDDM pod vedením p. Hradeckého.

Velký pokerový turnaj

Velký pokerový turnajbb 

Ve středu proběhl již 3. Velký pokerový turnaj pro děti, který tradičně pořádal Domeček ve spolupráci s Poker clubem Vlašim. Turnaje se zúčastnilo 16 hráčů a nechyběl ani minulý vítěz Oyuntsetseg „Muncho“ Munkhmandakh. A jelikož je opravdu výborným hráčem, rozhodl jsem se, že mu situaci malinko ztížím a vypsal jsem na něj tzv. bounty. Hráč, kterému se podaří z turnaje Muncha vyřadit, získá bez ohledu na umístění veliký (1,5 kg) pytel bonbónů.

Po hodině hry vypadli první hráči a kolem oběda vznikl finálový stůl. Krásné pokerové chvilky se střídaly s herní nevyrovnaností mladých účastníků, ale díky skvělé atmosféře se všichni parádně bavili. Muncho finálovému stolu jednoznačně dominoval, snažil se hrát agresivně, využíval pokerových slabin ostatních hráčů a zaslouženě se stal vítězem 3. turnaje. Gratulujeme.

Velké poděkování patří Domečku za skvělé ceny, Káje z Benešova za dealování a ceny, a Radkovi za propůjčení pokerového klubu.

Luboš Zajíček

Beachový turnaj smíšených dvojic

Beachový turnaj smíšených dvojicbb 

Léto chytilo druhý dech a začátkem září vyšvihlo víkend, který by mohl soupeřit s kdejakým červencovým. Na vlašimském Koupáku se sešlo 12 dvojic aby se odehrály 8. ročník beachového turnaje neregistrovaných smíšených dvojic pořádaných spolkem Vavl. V sobotu se odehrály skupiny, které rozhodly o lepším postupovém místě do nedělního pavouka. Večer pak přišly na řadu kytary a přátelské posezení při vlahém letním večeru.

Ze stolního tenisu

Ze stolního tenisubb

Vlašimští hráči ukončili sezónu starty na celkem pěti Mistrovství České republiky , ze kterých přivezli velké množství pohárů a medailí .

na fotce chybí Veronika Bošinová

Trofeo d'Italia Coriano - Rimini

Trofeo d'Italia Coriano - Riminibb1.6 -2.6. 2013
forma:  10+1 na velké hřiště(tráva) zápas 2x15 min. Kategorie U12 (2001 a ml.)Hrálo se každý s každým a finále se hrálo podle umístění ve skupině první s druhým, ostatní o umístění třetí se čtvrtým atd.......

Turnaj neregistrovaných dvojic v badmintonu

Turnaj neregistrovaných dvojic v badmintonubbAni nevím, kolikátý je to ročník. Jedno vím ale jistě, rok od roku je to stále těžší. Pravdě musím čelit nejen pohledem do občanky, ale také vzrůstající kvalitou badmintonu na amatérské úrovni. A je to dobře. Není nad to se dojít pořádně odreagovat, pořádně se zpotit a večer si pak  v posteli  lízat rány a masáží tlumit křeče v nohách.

MČR Hokejbal - přípravky

MČR Hokejbal - přípravkybbVe Svitavách a Moravské Třebové proběhlo 31. 5. – 2. 6. 2013

(Oproti termínovému kalendáři došlo k termínové „výměně“ akcí Mistrovství přípravek za Mistrovství minipřípravek. Ligová komise hokejbalu byla nucena provést změnu termínu z 8. 6. – 9. 6. na 31. 5. – 2. 6. 2013 z důvodu jiné sportovní akce ve Svitavách.)

Mistrovství České republiky přípravek v hokejbale.

 

Školní výlet 9.A ze ZŠ Vorlina

Školní výlet 9.A ze ZŠ Vorlinabb„Z jara tály ledy byly povodně,

to jste milé děti přišly o hodně“

Zpívá v jedné písni Jarek Nohavica a stejně tak by mohlo znít motto školního výletu 9.A ZŠ Vorlina, který ve spolupráci s Domečkem Vlašim, proběhl 31.5-2.6. Ale od začátku.

Čtvrtek před plánovaným odjezdem kompletně propršel a večer mě po telefonu prosí několik rodičů, ať výlet zruším. Uklidňuji je, že Sázava rozhodně nemá povodňový stav, naopak jí do optima pár centimetrů schází a déšť nám nemůže vadit. Nejsme z cukru, ne?

Úspěchy na Zlaté srnčí trofeji

Úspěchy na Zlaté srnčí trofejibbLetošní, již pátý, školní rok byl pro děti z mysliveckého kroužku opět plný zajímavých aktivit, které vyvrcholily okresním kolem soutěže Zlatá srnčí trofej.

Velká cena Havlíčkova Brodu v šachu je ve Vlašimi!!!

Velká cena Havlíčkova Brodu v šachu je ve Vlašimi!!!bb 

 

Turnaj vyhrál Vojtěch Filip, který vyhrál i kategorii H16, kategorii H10 vyhrál Jakub Vojta a velice pěkné výsledky zaznamenali Daniel Ždych a Filip Kůra, nezklamal ani Štěpán Filip a svůj křest na velkém turnaji si zažil Vojtěch Vopálka.

Fotbalový turnaj v obci Větrovy

Fotbalový turnaj v obci Větrovybb !!! 1.místo - no a co !!!

O státním svátku 8.5.2013 jsme odehráli venkovní turnaj pro ročník 2005 nedaleko Tábora v obci Větrovy. Turnaje se účastnilo 12 mužstev, my obsadili dvě, tedy A a B. Hned po příjezdu bylo vidět, že pořadatel má turnaj velice dobře organizovaný, to bylo vidět již na navigování při parkování, hřiště perfektně střižené, mnoho atrakcí pro děti (skákací hrad,...), občerstvení prodávající na více místech, každé mužstvo svojí šatnu, klobásy, pečené maso, pro děti koláč a palačinky, prostě paráda. Hrálo se ve dvou skupinách každý s každým po šesti, poté zápasy o umístění. Každý tým hrál sedm utkání po 15-ti minutách. Hrálo se na třech hřištích, takže nebyly žádné velké přestávky, to si myslím je pro děti tohoto věku důležité, byly pořád v zápřahu, neměly čas zlobit.  

Pálení čarodějnic sluníček

Pálení čarodějnic sluníčekbbV pondělí 29. 4. 2013 jsme  společně oslavili  trochu předčasně Filipojakubskou noc. Jak, ptáte se? To jistě uhodne i malé dítko. Přeci  tradičním pálením čarodějnic.

Vlašim má druhého vicemistra ČR v šachu dětí do 8 let a je jím Jakub Vojta!

Vlašim má druhého vicemistra ČR v šachu dětí do 8 let a je jím Jakub Vojta!bbTím by mohla informace o Mistrovství ČR chlapců a dívek do 8 let  konaného ve Vyškově o víkendu 4. – 5. 5. 2013 ve Vyškově, končit. Ovšem nedá mi to, abych se s dojmy z tohoto vydařeného klání  s vámi nepodělila.

První ohýnek na Domečku

První ohýnek na DomečkubbDne 15.4.2013 jsme jako každý rok přivítaly jaro prvním opékáním buřtíků. Nemohly jsme se dočkat, až se sejdeme, opečeme buřty, zazpíváme si při tónech kytary a pohrajeme si na zahradě. Přes letošní nepříznivé počasí jsme měli moc krásný den, sluníčko se na nás smálo a krásně nás šimralo teplými paprsky.Děkujeme sponzorům,mezi které patří Zelingrovi, Vávrovi, Jindrákovi a Benea.Odpoledne jsme si moc užily a těšíme se na další podobné akce.

Děti z DOMEČKU Vlašim

První a třetí místo pro Vlašim !

První a třetí místo pro Vlašim !bb 

V neděli 7.4.2013 jsme pořádali miniturnaj čtyř mužstev mladších přípravek ve Vlašimi v hale Sporthotelu. Původně se mělo hrát venku na umělce, po dohodě s trénery jsme turnaj přeložili do haly kvůli počasí. Turnaje se účastnili naše dvě mužstva Vlašimi ročníku 2005, Ostředka a Pecerad. Tyto dva týmy budou hrát v jarní sezóně o přeborníka okresu mladších přípravek. Hrálo se každý s každým 1x12 minut, poté utkání o umístění 1x15 minut. Celý turnaj rozhodoval utkání p.Babický Michal z Divišova. Hrálo se systémem 4+1.

Zvolte stranu: Předchozí strana 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
vytvořilo Anawe