Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil výtahy

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

 

 

logo 1 střed.kraje

Podpora z fondu hejtmana středočeského kraje:

 

Jedná se o tyto projekty v roce 2018:

 

1. Turnaje fotbalových nadějí ročníků 2009 a mladších - 3. ročník na Domečku

2. Karnevalové reje na Domečku v rámci oslav 700. výročí Vlašimi 

3. Podpora šachových kroužků (Krajský přebor v šachu dětí do 8 let a Turnaj rodinných dvojic)

4.Letní aktivity s Domečkem Vlašim (soustředění,tábory...)

 

HUMANITÁRNÍ FOND, v rámci Tématického zadání "Zdravotnictví a Zdraví 2020"

Zdraví 2020 - Aktivity a projekty v oblasti tělovýchovy zaměřené na podporu pohybových aktivit stárnoucí populace a kulturního a uměleckého začlenění do činnosti v zájmových útvarech MěDDM

        

Děkujeme

 

 

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Dokumenty

Reportáže z konaných akcí

MěDDM / Reportáže z konaných akcí

Beachový turnaj smíšených dvojic

Beachový turnaj smíšených dvojicbb 

Léto chytilo druhý dech a začátkem září vyšvihlo víkend, který by mohl soupeřit s kdejakým červencovým. Na vlašimském Koupáku se sešlo 12 dvojic aby se odehrály 8. ročník beachového turnaje neregistrovaných smíšených dvojic pořádaných spolkem Vavl. V sobotu se odehrály skupiny, které rozhodly o lepším postupovém místě do nedělního pavouka. Večer pak přišly na řadu kytary a přátelské posezení při vlahém letním večeru.

Ze stolního tenisu

Ze stolního tenisubb

Vlašimští hráči ukončili sezónu starty na celkem pěti Mistrovství České republiky , ze kterých přivezli velké množství pohárů a medailí .

na fotce chybí Veronika Bošinová

Trofeo d'Italia Coriano - Rimini

Trofeo d'Italia Coriano - Riminibb1.6 -2.6. 2013
forma:  10+1 na velké hřiště(tráva) zápas 2x15 min. Kategorie U12 (2001 a ml.)Hrálo se každý s každým a finále se hrálo podle umístění ve skupině první s druhým, ostatní o umístění třetí se čtvrtým atd.......

Turnaj neregistrovaných dvojic v badmintonu

Turnaj neregistrovaných dvojic v badmintonubbAni nevím, kolikátý je to ročník. Jedno vím ale jistě, rok od roku je to stále těžší. Pravdě musím čelit nejen pohledem do občanky, ale také vzrůstající kvalitou badmintonu na amatérské úrovni. A je to dobře. Není nad to se dojít pořádně odreagovat, pořádně se zpotit a večer si pak  v posteli  lízat rány a masáží tlumit křeče v nohách.

MČR Hokejbal - přípravky

MČR Hokejbal - přípravkybbVe Svitavách a Moravské Třebové proběhlo 31. 5. – 2. 6. 2013

(Oproti termínovému kalendáři došlo k termínové „výměně“ akcí Mistrovství přípravek za Mistrovství minipřípravek. Ligová komise hokejbalu byla nucena provést změnu termínu z 8. 6. – 9. 6. na 31. 5. – 2. 6. 2013 z důvodu jiné sportovní akce ve Svitavách.)

Mistrovství České republiky přípravek v hokejbale.

 

Školní výlet 9.A ze ZŠ Vorlina

Školní výlet 9.A ze ZŠ Vorlinabb„Z jara tály ledy byly povodně,

to jste milé děti přišly o hodně“

Zpívá v jedné písni Jarek Nohavica a stejně tak by mohlo znít motto školního výletu 9.A ZŠ Vorlina, který ve spolupráci s Domečkem Vlašim, proběhl 31.5-2.6. Ale od začátku.

Čtvrtek před plánovaným odjezdem kompletně propršel a večer mě po telefonu prosí několik rodičů, ať výlet zruším. Uklidňuji je, že Sázava rozhodně nemá povodňový stav, naopak jí do optima pár centimetrů schází a déšť nám nemůže vadit. Nejsme z cukru, ne?

Úspěchy na Zlaté srnčí trofeji

Úspěchy na Zlaté srnčí trofejibbLetošní, již pátý, školní rok byl pro děti z mysliveckého kroužku opět plný zajímavých aktivit, které vyvrcholily okresním kolem soutěže Zlatá srnčí trofej.

Velká cena Havlíčkova Brodu v šachu je ve Vlašimi!!!

Velká cena Havlíčkova Brodu v šachu je ve Vlašimi!!!bb 

 

Turnaj vyhrál Vojtěch Filip, který vyhrál i kategorii H16, kategorii H10 vyhrál Jakub Vojta a velice pěkné výsledky zaznamenali Daniel Ždych a Filip Kůra, nezklamal ani Štěpán Filip a svůj křest na velkém turnaji si zažil Vojtěch Vopálka.

Fotbalový turnaj v obci Větrovy

Fotbalový turnaj v obci Větrovybb !!! 1.místo - no a co !!!

O státním svátku 8.5.2013 jsme odehráli venkovní turnaj pro ročník 2005 nedaleko Tábora v obci Větrovy. Turnaje se účastnilo 12 mužstev, my obsadili dvě, tedy A a B. Hned po příjezdu bylo vidět, že pořadatel má turnaj velice dobře organizovaný, to bylo vidět již na navigování při parkování, hřiště perfektně střižené, mnoho atrakcí pro děti (skákací hrad,...), občerstvení prodávající na více místech, každé mužstvo svojí šatnu, klobásy, pečené maso, pro děti koláč a palačinky, prostě paráda. Hrálo se ve dvou skupinách každý s každým po šesti, poté zápasy o umístění. Každý tým hrál sedm utkání po 15-ti minutách. Hrálo se na třech hřištích, takže nebyly žádné velké přestávky, to si myslím je pro děti tohoto věku důležité, byly pořád v zápřahu, neměly čas zlobit.  

Pálení čarodějnic sluníček

Pálení čarodějnic sluníčekbbV pondělí 29. 4. 2013 jsme  společně oslavili  trochu předčasně Filipojakubskou noc. Jak, ptáte se? To jistě uhodne i malé dítko. Přeci  tradičním pálením čarodějnic.

Vlašim má druhého vicemistra ČR v šachu dětí do 8 let a je jím Jakub Vojta!

Vlašim má druhého vicemistra ČR v šachu dětí do 8 let a je jím Jakub Vojta!bbTím by mohla informace o Mistrovství ČR chlapců a dívek do 8 let  konaného ve Vyškově o víkendu 4. – 5. 5. 2013 ve Vyškově, končit. Ovšem nedá mi to, abych se s dojmy z tohoto vydařeného klání  s vámi nepodělila.

První ohýnek na Domečku

První ohýnek na DomečkubbDne 15.4.2013 jsme jako každý rok přivítaly jaro prvním opékáním buřtíků. Nemohly jsme se dočkat, až se sejdeme, opečeme buřty, zazpíváme si při tónech kytary a pohrajeme si na zahradě. Přes letošní nepříznivé počasí jsme měli moc krásný den, sluníčko se na nás smálo a krásně nás šimralo teplými paprsky.Děkujeme sponzorům,mezi které patří Zelingrovi, Vávrovi, Jindrákovi a Benea.Odpoledne jsme si moc užily a těšíme se na další podobné akce.

Děti z DOMEČKU Vlašim

První a třetí místo pro Vlašim !

První a třetí místo pro Vlašim !bb 

V neděli 7.4.2013 jsme pořádali miniturnaj čtyř mužstev mladších přípravek ve Vlašimi v hale Sporthotelu. Původně se mělo hrát venku na umělce, po dohodě s trénery jsme turnaj přeložili do haly kvůli počasí. Turnaje se účastnili naše dvě mužstva Vlašimi ročníku 2005, Ostředka a Pecerad. Tyto dva týmy budou hrát v jarní sezóně o přeborníka okresu mladších přípravek. Hrálo se každý s každým 1x12 minut, poté utkání o umístění 1x15 minut. Celý turnaj rozhodoval utkání p.Babický Michal z Divišova. Hrálo se systémem 4+1.

Závody kočárků přivítaly jaro i přispěly na dobrou věc

Závody kočárků přivítaly jaro i přispěly na dobrou věcbb

Maminky a tatínkové, ke startu připravit…pozor…jedem! Těmito slovy začaly v neděli 7. dubna 2013 historicky první závody kočárků ve Vlašimi. Akce byla součástí druhého ročníku celorepublikových závodů kočárků ve sportovní chůzi, které pořádalo občanské sdružení Strollering na 25 místech České republiky, ve Vlašimi ve spolupráci s Městským domem dětí a mládeže Vlašim.

1.ročník Vlašimských Yoyo závodů 2013

1.ročník Vlašimských Yoyo závodů 2013bb

V sobotu 6. 4. 2013 proběhl v prostorách KD Blaník 1. ročník Vlašimských Yoyo Závodů. V 10:00 započala registrace soutěžících, jejichž počet se vyšplhal až ke konečnému počtu 87 z celé ČR, Slovenska a dokonce i z Maďarska.

Turnaj v kuželkách pro děti

Turnaj v kuželkách pro dětibb 

Sychravé čtvrteční ráno jsem sbalil tabulky, hromady cen, vše naházel do auta a vyrazil směr kuželna. Sraz je domluven na 10:00. „Kolik tak přijde dětí?“ honí se mi hlavou, když nabírám ceny od Míly Vilíma z Hoby sportu Systém turnaje mám připravený pro 16, tak snad ho naplním. Odpověď se mi dostává už v 9:30, kdy mě vítá 17 nedočkavců.  O pár minut později je jich 24 a v deset hodin 37. Uf.

TURNAJ S-CENTRUM BENEŠOV, HALA UMT 4+1,hrací doba 20min. ročník 2002 a ml

TURNAJ S-CENTRUM BENEŠOV, HALA UMT 4+1,hrací doba 20min. ročník 2002 a mlbbsestava Vlašim: Vladyka Miloslav 02, Krunert Michal 03, Štěpán Starý(C) 02, Toula Adam 02, Dvořák Tomáš 02, Fialka Jan 02, Pešek Marek 02

Hodnocení halové sezóny 2012-2013 - - výhled pro jarní část

Hodnocení  halové  sezóny  2012-2013 -  - výhled pro jarní částbb

Mladší přípravka ročník 2005,

Vážení sportovní přátelé.

Halová sezóna a přípravné období 2012-2013 malých fotbalistů a fotbalistek ročníku 2005 končí k 31.3.2013. Pro nás, co do počtu a kvality odtrénovaných jednotek, a co kvality a počtu odehraných turnajů jistě velmi úspěšně. Důležité je pro nás hlavně to, že jsme si zopakovali, vyzkoušeli a naučili se hodně nových věcí. Velmi pozitivně hodnotím ponechat rozdělení mužstva na dvě skupiny i pro zimní turnaje a zároveň zachovat společné tréninky. Bude důležité, abychom na halovou sezónu navázali při venkovních trénincích a při dalších, tentokrát venkovních turnajích. Už se na to společně všichni těšíme.

Vynášení moreny

Vynášení morenybb 

     S koncem zimy souvisí stará lidová tradice - vynášení Morany. Také my jsme se snažili ukončit vládu paní Zimy a utopili jsme Moranu v řece Blanici.

šachy - regionální žák. liga

šachy - regionální žák. ligabb  REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA 2012/2013 DOHRÁNA..... VOJTĚCH FILIP Z PRAVONÍNA DOSÁHL HATTRICKU!

Pravonín zahalený ledově mlhavým oparem vítal účastníky posledního finálového 8. kola RŽL s otevřenou náručí. Venku mrzlo, jen praštělo, ale příjemně vytopený sál a další prostory, kde soutěž probíhala, dala rychle zapomenout na počasí neodpovídající prvním jarním dnům nebo blížícím se Velikonocům. Pěkně vyzdobený sál a tradičně hodnotný cenový fond nabudil pohodu ve všech šachistech, především těm malým očka zářila a každý si dopředu "zamlouval" cenu, která by se mu líbila.

Fotbalový turnaj - mladší přípravky B

Fotbalový turnaj - mladší přípravky Bbb

Mladší přípravka D ročník 2006 v sobotu 23.3. 2013 obsadila 3.místo na halovém turnaji v Jesenici u Prahy.

GRAND PRIX VYŠKOV 2013

GRAND PRIX VYŠKOV 2013bbDne 15.3. – 17.3.2013 se ve Vyškově konal  6.ročník mezinárodního turnaje  v minihokeji – kategorie U8 (ročníků 2005 a mladších). Je to jeden z největších a nejkvalitnějších  turnajů v České Republice a je nejprestižnějším turnajem hokejové sezóny.

Mezi  pozvanými  kluby byly:  VYŠKOV A, VYŠKOV B, OCELÁŘI TŘINEC, HC OPAVA,HC UNIČOV,HC  HODONÍN,HC PORUBA,HC RUŽINOV BRATISLAVA, HC ORLOVÁ, KAC KLAGENFURT, HC OPOČNO,HC VLAŠIM, HC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ + KRNOV,HCM WARRIOR BRNO,HC OLOMOUC A, HC OLOMOUC B, HC PROSTĚJOV A HC PŘEROV.

Výprava odjela s trenéry  panem  Petrem Řepíkem a Petrem Formánkem, čtrnácti malými hokejisty a rodiči. Naši bojovníci odehráli největší hokejovou bitvu svého života. Soupeřit s tak velkými kluby je stálo hodně sil. Bohužel jejich sezóna začala o měsíc později než u týmů soupeřů a již nyní byli jako jediní  dva týdny bez ledu a neměli  kde trénovat.

Jejich malá hokejová srdíčka s hrdostí reprezentovala město Vlašim v pátek  15.3. ve čtyřech zápasech, v sobotu  16.3. v dalších čtyřech a jednom zápase play off a v neděli  17.3. odehráli další dvě utkání play off.  Po třídenním hokejové bitvě skončili na krásném 13.místě. Jak trenéři, tak rodiče se neubránili slzám hrdosti a dojetí, protože mezi takovou hokejovou konkurencí to byl skvělý výsledek.

Děti tímto děkují  za pozvání  pořadateli turnaje panu Jiřímu Kuntošovi (aktivnímu hokejistovi v letech 1990 – 2007,který získal např. bronzovou medaili na MS juniorů 1991, zlatou medaili v české hokejové extralize s klubem Olomouce atd.)

Dále patří velké poděkování jako každý rok Domečku, sponzorům, trenérům a rodičům, bez kterých by to nešlo a největší poděkování tentokrát patří městu Vlašim za zahájení výstavby nového zimního stadionu a podporu vlašimských hráčů ledního hokeje.

Děti se budou snažit Vám dokázat, že i na malém městě mohou vyrůstat velké hokejové talenty.

Dětská sřelecká soutěž

V kategotii na 30 ran zvítězil do 12 let vlašimský soutěžící, Říha Jakub, který navštěvuje střelecký kroužek pod vedením p.Zdeňka Krejči při MěDDM Vlašim.

Střelci na soutěži (pdf 1 681,96 kB)

Fotbalová minipřípravka 2006

Fotbalová minipřípravka 2006bbV neděli 10.3. se minipřípravka 2006 zúčastnila již potřetí zimního halového turnaje v benešovském S Centru. Turnaj byl obsazen velmi silnými vyrovnanými týmy
Zvolte stranu: Předchozí strana 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
vytvořilo Anawe