Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

6. kolo Regionální žákovské ligy v šachu 27. 1. 2024 - Týnec n. Sáz.

6. kolo Regionální žákovské ligy v šachu 27. 1. 2024 - Týnec n. Sáz.

Šesté kolo Regionální žákovské ligy bylo u nás poznamenáno virózou a tedy malou účastí. Hrálo se v Týnci nad Sázavou a do šachových soubojů se vypravilo 6 našich šachistů. Celkově se turnaje zúčastnilo 92 dětí.

V turnaji A hrál Jan Babický, který minule vyhrál turnaj B. Byl nasazen jako 13. a toto místo si i ve výsledkové listině, po odehrání 4 kol si připsal do celkového hodnocení 8 bodů. Turnaj A vyhrál, nikým neporažený, Daniel Zeman z Vlašimi se 13 body. Druhé místo uhrál Michal Stein, také z Vlašimi s 11 body a třetí místo obsadil Milan Pešta ze Sázavy, také s 11 body.

Turnaj B jsme obsadili hne 4 šachisty. Michal Škaryd byl nasazen jako 9. a Karolína Hrabánková startovala z 38. místa. Turnaj se jim vydařil, Míša se pohyboval během turnaje i na medailových příčkách, a ani jeho 7 bodů nestačilo, aby si sáhl na medaili, a to díky horšímu pomocnému hodnocení, stejně na tom byla Kája, která obsadila jednu příčku za ním, se stejným počtem bodu, ale byla nejlepší dívkou, tak se mohla radovat z 1. místa turnaje B v dívkách. Dále hráli od nás Ondřej Vilímek, který byl nasazen na 31. místě a Lenka Šťastná, která startovala z 22. místa. Ani jednomu se turnaj nevydařil a uhráli jen po 3 bodech a uzavírali startovní listinu B turnaje. Tento turnaj vyhrál Bořivoj Antoš (domácí hráč) s 8,5 body, 2. místo obsadil Vít Sehnoutka z Říčan s 8 body a 3. místo Matěj Pejša ze Sedlčan se 7 body. Druhou nejlepší dívkou byla ze 16. místa Lenka Kváčová z Vlašimi se 6 body a třetí z 20. místa Libuše Kopecká z Říčan s 5,5 body.

V turnaji C nás reprezentoval Vladimír Michálek, který startoval z 11. místa a končil na velice pěkném 6. místě s 5 body a z chlapců obsadil „bramborové“ umístění 4! Vláďovi se turnaj povedl a co je hlavní, stále se zlepšuje. C turnaj vyhrál Jiří Vaněk z Říčan se 6 body, 2. místo obsadil Pavel Novotný ze Sedlčan s 5,5 body, 3. místo obsadil Jan Svoboda z Kamenice s 5 body. Nejlepší dívkou (celkově 3.) byla Laura Fuxová ze Stamatu, 2. místo obsadila (celkově 4.) Alžběta Jindráková ze Sedlčan a 3. místo (celkově 17.) Ema Přibylová z Brodců.

Za své výkony obdržely děti poháry, diplomy a drobné ceny.

Děkuji všem za výkony, za vzornou reprezentaci šachových kroužků Domečku Vlašim. Děkuji všem doprovodům a řidičům za dopravu dětí.

Pár fotek z fotogalerie – odkaz: https://www.rajce.idnes.cz/sachypravonin/album/regionalni-zakovska-liga-6-kolo-27-1-2024-tynec-nad-sazavou

Výsledky – odkaz: https://chess-results.com/tnr881983.aspx?lan=5

Marie Filipová

 

https://www.mddmvlasim.cz/index.asp?redakcePreview=ok&menu=1830&language=1&record=46722

publikováno 29.1.2024