Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Ke stažení

 

 

Odkazy
Reportáže z konaných akcí

4. ONLINE ŠACHOVÝ TURNAJ DOMEČKU VLAŠIM

4. ONLINE ŠACHOVÝ TURNAJ DOMEČKU VLAŠIM (xls 56,50 kB)

Šachový online turnaj pořádaný Domečkem Vlašim v sobotu 28.11.2020 měl rekordní počet účastníků, hrálo 71 dětí. Domácích šachistů hrálo 11 a reputaci zachraňoval Míša Stein, který uhrál 3. místo. Opětovně vyhrál Tobias Pressler z Říčan. Nenašel se nikdo, kdo by ho porazil, uhrál 7/7 a vede svoji kategorii v Online lize Domečku. Druhé místo obsadil Antonín Pešek z Čelákovic se 6 body. Domácí Štěpán Filip bral až 5. místo s 5 uhranými body. Vítěz celého turnaje obdrží pohár, medaili a diplom. Další dva vítězové obdrží medaile a diplomy.

V tomto turnaji byla vyhlášena mimořádná soutěž o první 3 umístění v kategoriích HD 8 a HD 10. Pochvalu za své výsledky si zaslouží děti z Čelákovic a Říčan. V kategorii HD 10 obsadila 1. místo Tess Hujová z Čelákovic, uhrála 4 body. 2. místo obsadil, též se 4 body Jiří Petrášek z Brodců a 3. místo Marek Zelenka z Říčan, který uhrál 3,5 bodu. Vítěz této kategorie obdrží pohár, medaili a diplom a další dva medaile a diplomy. V kategorii HD 8 obsadil 1. místo Jáchym Fadrný s 5,5 body, který se v celém turnaji umístil na výborném 4. místě. Zaslouží si velikou pochvalu a od nás obdrží pohár, medaili a diplom. Druzí dva obdrží medaile a diplomy a jsou to na 2. místě Elen Topenčíková se 4 body a na 3. místě Edward Kolář z Říčan.

Příští turnaj se bude konat 5.12.2020 – nazvaný též Čertovský, na který připravujeme ocenění více šachistů i věcnými cenami.

Všechny ceny vám u nás shromažďujeme do krabic podle klubů a po Silvestrovském turnaji, který proběhne také online a tentokrát už 26.12.2020 a věcnou cenou na něm bude odměněn každý účastník. Tento Silvestrovský turnaj je také podporován hejtmankou Středočeského kraje. Při této příležitosti děkujeme vedení Domečku, který podporuje všechny šachové turnaje Online ligy Domečku.

Filip Lukáš

publikováno 30.11.2020