Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Respo Vlašim

Koloniál Zelingr

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

Ing.Iveta Vaiglová

Miroslava Vavrušková, Napajedla

Vlama, spol. s.r.o.

Spol. Fair Credit International, SE

Ploty Holoubek s.r.o.Vlašim

Pastell spol. s r.o. Čechov

Zdeněk Štětina - GORENJE spol. s.r.o. 

Milan Bísek

Asmo, Zruč nad Sázavou

 

logo 1 střed.kraje

 

Podpora z fondu hejtmanky Středočeského kraje:

Dotace z Fondu hejtmana v roce 2019 byly poskytnuty na tyto projekty:

 

  • S Domečkem karnevalovým krokem do všech základních škol 
  • Mezinárodní fotbalový turnaj Trofeo delfino 2019 v Itálii 
  • Léto pro holky a kluky v Domečku Vlašim 
  • S Domečkem Vlašim radostně do nového školního roku 2019 - 2020 

 

Dále poskytnutí neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR na soutěže a přehlídky vyhlašované MŠMT na rok 2019: 

 

  • Pohár rozhlasu - okresní kola: 13.-14.5.2019

 

Děkujeme

 

 

 

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail:

mddm@mddmvlasim.cz

Připravované akce

Kroužky - obnovení činnosti

Kroužky - obnovení činnostiaa

-

-

-

-

-

-

 

ČINNOST BUDE OBNOVENA: 

Anglický klub - A. Doležalová - od 19.5.2020

Anglický klub - D.Babka - od 22.5.2020

Astronomický klub - P. Král - distanční výuka online 

Keramika - P. Skleničková - od 19.5.2020

Keramika - L. Kamarýtová - od 21.5.2020

Myslivecký klub - I. Hrmová - od 22.5.2020

Ruční práce - S. Mrkvová - od 18.5.2020

Hra na harmoniku - J. Svoboda - od 29. 5. 2020

Hra na klavír - J. Svoboda - od 27. 5. 2020

Střelecký kroužek - Z. Krejča - od 18. 5. 2020 - střelby venku

Kresba - L. Opavová - od 21. 5. 2020

Kondiční cvičení pro ženy - S. Drokine - od 18. 5. 2020

Hra na kytaru - P.Dvořáková - 22. 5. 2020

Vaření a stolničení - M. Řepíková, P. Homolková, J. Musilová

Rybářský kroužek - Z. Partyka, P. Jindrák - od 27. 5. 2020

Volejbal pro dívky 13 - 18 let - P. Vilimovská, P. Cinerová - od 18. 5. 2020 - venku koupaliště

Volejbálek  9 - 12 let - P, Vilimovská, P. Cinerová - od 18. 5. - venku zŠ Vorlina

Rytmika a gymnastika 5 - 7 let - A. Lajdová - od 18. 5. 2020 - venku

Tanec pro dívky - B. Hybšová - venku

Atletika starší - J. Groček - venku

Hokej - K. Křížek 

Kopaná - venku

Stolní tenis - H. Šopová, M. Jírová - od 18. 5. 2020

Šachy Pravonín - od 18. 5. 2020

Deskové hry Pravonín - od 18. 5. 2020

Pyloxing - M. Bednářová -od 20. 5. 2020

Keramika pro děti - L. Kamarýtová - od 21. 5. 2020

Hra na flétnu - J. Trachta - od 18. 5. 2020

Jumping pro dospělé - P. Pavelková - od 18. 5. 2020

Hravá dopr.výchova - B. Šmídová, P. Rajmanová - od 21. 5. 2020 - každý týden

Řečová cvičení - M. Míková - od 18. 5. 2020 - individuálně v ZŠ Březinská

Zumba - M. Bednářová - od 18. 5. 2020 - viz informace na facebook.profilu M. Bednářové (skupiny)

Modelářský kroužek - K. Vencl - od 20. 5. 2020 

Inline bruslení - P. Hejná, L. Vondrušková - od 18. 5. 2020 - venku

Badminton děti - L. Zajíček - od 20. 5. 2020

Badminton dospělí - L. Zajíček - od 20. 5. 2020

Volejbal dospělí - l. Zajíček - od 20. 5. 2020

Šikovní nezbedníčci - M. Váňová - od 21. 5. 2020

Cvičení maminek s dětmi - M. Váňová - od 22. 5. 2020

Sebeobrana, Kikbox - M. Hlavička - od 22. 5. 2020

Cvičení maminek s dětmi - E. Léblová - od 21. 5. 2020 - venku

Cvičení maminek s dětmi - K. Pešková - od 20. 5. 2020

Jóga pro děti - V. Račanská, L. Jeřábková - od 19. 5. 2020

 

 

 

 

NEBUDE OBNOVENA: 

Aquagymnastika senioři - A. Hybšová 

Angličtina pro malé děti - M. Nováková

CheerDance - P. Havelková

Klub Diabetiků 

Keramika - J. Babková 

Keramika - A. Doležalová 

Šikulové - J. Babková

Seznámení s počítačem - J. Babková

Country - R. Dobíhalová

Dramatický kroužek - I. Kolandová 

Drátování - B. Myšková

Hudeb.-dramat. a pohybové hry - J. Jeništová, J. Filipová

Plastikové modelářství - J. Čech

Jóga - D. Polanecká, A. Dominová

Jóga - H. Zákostelná

Zdravot.cvičení pro děti - S. Drokine

Taneční aerobik - M. Horálková

Taneční aerobik - V. Nováková

Sportík - M. Řepíková, P.Skleničková

Šampiónek - M. Holánek, M. Kolanda

Kroužek mladých chemiků - P. Havelková

Rytmika, gymnastika - T. Slaninová

Jumping pro děti - P. Pavelková

Kroužek mladých hasičů - J. Kolman

Kroužek mladých hasiček - V. Kozáková

Hra na kytaru pro začátečníky - M. Pospíšil, M. Janák

Hra na kytaru pro pokročilé - M. Pospíšil, M. Janák

Judo - J. Dobřenský

Keramika pro dospělé - J. Vránová

 

 

 

 

publikováno 11.5.2020
vytvořilo Anawe